Rezultate te kerkimit per termin: +Mjaftonte

Total: 4489
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.291Z

FOTOT/ Sikur të mos mjaftonte Çernobili! Seks, alkool, drogë dhevdekje

Çernobili është një ndër fatkeqësitë më të mëdha që kanë ndodhur në botë dhe që ka lënë pasoja dekada më pas. Por janë të paktë ata që njohin historinë e qytetit Slavutych. Ai u krijua pas shpërthimit katastrofik të Çernobilit. Banorët janë kryesisht ish punonjës të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.680Z

Sikur të mos mjaftonte Toka, tani po ndotim dhe Marsin?

Sikur të mos na mjaftonte Toka, tani amerikanët kanë nisur që të ndotin edhe Marsin. Sonda hapësinore Curiosity mund të ketë dërguar mikrobe të padëshirueshme në Mars. Lajmin e bën të ditur e përditshmja amerikane Los Angeles Times. Frika është se një nga krahët e r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.290Z

SIKUR TË MJAFTONTE NJË SHKULJE VESHI

Skënder MinxhoziSKËNDER MINXHOZI Shumëkush ndoshta nuk e kujton se në këto zgjedhje ka një kryetar partie, i cili është objekt i një komisioni hetimor që është ende në fuqi. Bamir Topi, kreu i FRD, jashtëzakonisht i anatemuar nga mazhoranca pas 21 janarit 2010, kur ishte kryetar i shte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.160Z

Ngjela: LSI nuk duhej të ishte në qeveri, mjaftonte Meta si kryetar Kuvendi

Avokat Spartak Ngjela, në një intervistë për News24, tregohet i ashpër me ish- aleatin e tij, Edi Rama. Ai thotë se e prishi paktin me Ramën pasi ai kishte turp që të bënte publik postin që kishte menduar ti caktonte. Ngjela paralajmëroi se ai është ose me qeverinë, o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.705Z

Sikur te mos mjaftonte nje shkulje veshi

Skender Minxhozi - Shumëkush ndoshta nuk e kujton se në këto zgjedhje ka një kryetar partie, i cili është objekt i një komisioni hetimor që është ende në fuqi. Bamir Topi, kreu i FRD, jashtëzakonisht i anatemuar nga mazhoranca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.379Z

Portugalia: Ndaj Shqipërisë do na mjaftonte një gol

Një fitore, tri barazime dhe një humbje, që vlejnë 6 pikë dhe vendi i tretë në grupin 1, përkrah Suedisë dhe Shqipërisë modeste. Kjo është analiza pesimiste, që i bën shtypi portugez ecurisë së kombëtares së tyre në këto eliminatore. Vendi i parë mbahet nga Danimarka dhe Hungar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.312Z

Coppola: Mjaftonte Kumbari I, të tjerët i bëra për para

Regjisori amerikan Francis Ford Coppola, dje në Durrës, si i ftuar i Festivalit Ndërkombëtar të Filmit, Fotot: Vlasov Sulaj Për të qenë të sinqertë, deri në momentin që ai zbriti nga limuzina e zezë dhe vendosi këmbën mbi tapetin e kuq, shtruar përpara teatrit “Aleksandër Mois

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama