Rezultate te kerkimit per termin: +Mjaftuan

Total: 1199
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.966Z

650 milion euro blerje, si mjaftuan Mancinit

Manchester City me të vërtetë ka rezultate turpëruese në Evropë kur llogariten shpenzimet e bëra viteve të fundit në blerjen e lojtarëve. 650 milon euro blerje bëri sheiku Mansour për të ndërtuar skuadrën e Roberto Mancinit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.299Z

Di Natales i mjaftuan 20 sekonda (VIDEO

Kapitenit të Udineses, Antonio Di Natale, i kanë mjaftuar 20 sekonda të ndeshjes për të shënuar golin e parë për skuadrën e tij, në ndeshjen që është duke u zhvilluar në këtë momente ndërmjet Udineses dhe Genoas.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.690Z

Moyes: Katër biseda me Rooneyn, mjaftuan

David Moyes shprehet i bindur se Wayne Rooney do të qëndroi te Manchester United. Trajneri i Manchester United ka zbuluar se ka patur katër takime me të dhe se largimi i tij nuk është përmendur. "Jam takuar katër herë me të. Klubi ka vendosur q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.272Z

Humbet Juventusi Roma fiton dhe bashkekryeson

e Enjte 30 Tetor 20141217 pm Juventusi gabon dhe Roma perfiton Bardhezinjte humben ne fushen e Xhenoas duke i dhene mundesi Romes qe te afrohet ndjeshem duke bashkekryesuar aktualisht tabelen e renditjes Golat e Destros dhe De Rosit mjaftuan qe skuadra e Rudi Garsias te mund te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.683Z

Liverpool mposht edhe Boltonin

Liverpool po rikthehet në formën e dikurshme. Pasi mposhti javën e kaluar Arsenalin, “The reds”, sot në shtëpi shënuan fitoren 3-1 ndaj modestëve të Boltonit.   Liverpool e nisi furishëm këtë ndeshje që nga minuta e par&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.412Z

Xhakës i mjaftuan 4 minuta për golin e parë në Champions

Basel, 30 korrik - Një yll shqiptar po lind në futbollin evropian. Bëhet fjalë për 17 vjeçarin e Baselit, Granit Xhaka, i cili ka shënuar një gol nga rreth 30 metra ne ndeshjen e Champions League kundër Debrecenit. Në ndeshjen e tretë të turit paraeleminator, Xhaka u fut në lojë në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.617Z

Aleanca Kuqezi ne proteste

brbrAleanca Kuqezi protestoi perpara godines se Ministrise se Jashtme ku kerkoi rrezimin e qeverise dhe shperberjen e Parlamentit Protestuesit nuk u mjaftuan vetem me parullat qeveritare por hodhen ne oborrin e Ministrise flakadane I pari ishte kreu i ketij formacioni politik Me protesten e kesaj t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama