Rezultate te kerkimit per termin: +Mjekt

Meta: total 207 / total_found 207 / time 0.000 / keyword[0] mjekt / docs[0] 207 / hits[0] 308 /
Masakra në Mat, i plagosuri smund të flasë; Autori: Më thanë ik o komunist
  • 2018-10-13

Masakra në Mat, i plagosuri smund të flasë; Autori: Më thanë ik o komunist

Masakra me autor Kujtim Koxhën në Mat është një nga ngjarjet më të rënda që ka tronditur vendin, teksa 3 punonjës të Bashkisë mbetën të vdekur. I vetmi i mbijetuar i kësaj ngjarje është Astrit Hani, i cili pati fatin e mirë ti mbijetonte plumbave të kallashnikovit që u derdhën n

Dibër, plagoset me armë zjarri gjatë pëleshjes me grabitësit
  • 2018-07-15

Dibër, plagoset me armë zjarri gjatë pëleshjes me grabitësit

Një i ri është plagosur me tre plumba, pasi është përleshur me disa persona që tentuan t’i grabisinin banesën. Ngjarja është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm, në banesën e shtetasit Adraman Selishtes, në Peshkopi. Sipas policisë, personat kanë thyer dyert e

No Pic available
  • 2016-10-04

Si të plotësoni saktë Lotarinë Amerikane, nesër nisin aplikimet

Nesër fillon aplikimi për Lotarinë Amerikane. Lotaria Amerikanë fton sërish shqiptarët të aplikojnë për të fituar mundësinë të punojnë e jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ambasada Amerikane sjell në uebsajtin e saj udhëzimet se ku dhe me cfarë dokumentesh duhet të par

No Pic available
  • 2016-08-31

Armiku i familjes

Edhe pse ligji është ashpërsuar, krimi brenda familjes nuk ka të ndalur Goditja e pandërprerë e krimit kundër bërthamës jetike të shoqërisë, vërtitet përsëritshëm, pafundësisht dhe me tri fjalë nëpër lajme: "Vrasje brenda familjes". Të gjitha llojet e vrasjeve - hakmarrja e

No Pic available
  • 2016-04-05

Basha akuza Ramës: Qeveritarët fshehin pasuritë, kryeministri mbështet të korruptuarit

Kryetari i Partisë Demrokatiek Lulzim Basha, akzuoi kryeministrin se ka fshehur paratë e korrupsionit, ndërkohë që sipas tij për 3 vite fatura e abuzimeve ka arritur vlerën e 400 milion dollareve. Basha është i sigurtë se kjo shifër mungon në buxhet dhe eshte ne xhepin e pushtetarëve,

I çanë kafkën me shkop bejsbolli, ndërron jetë gruaja e bukëpjekësit
  • 2016-01-12

I çanë kafkën me shkop bejsbolli, ndërron jetë gruaja e bukëpjekësit

Zaje Koburja gruaja e bukëpjekësit që u grabit në qytetin e Elbasanit ka ndërruar jetë në spital. Ajo dhe i shoqi u dhunuan nga njerëz me maska pak ditë më parë. Zaje ishte shtruar në spital me goditje në kokë. Grabitësit morën në shtëpinë e të moshuarve 1.4 milion Lekë. Bukepj

No Pic available
  • 2015-02-07

Pas arrestimit, Gjika kalon natën në spital mbetet nën kujdesin e mjekëve

Vlore- Kryetari i bashkisë së Vlorës Shpëtim Gjika e ka kaluar natën në reaminaicon, pas probleme shëndetësore që shfaqi dje pak orë pas arrestimit. Mjekët thanë se gjendja e tij shëndetësore është përmirësuar, por do të vijojnë ta mbajnë ende nën kontrol. Kryebashkiaku i Vlor