Rezultate te kerkimit per termin: +Mjek

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.761Z

Fier, mjek

Fier-Mjek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.848Z

Juniku, pa mjekë

Qendra e Mjekësisë Familjare në Komunën e vogël të Junikut vazhdon të ketë sfidë numrin e vogël të stafit mjekësor, ndërkohë që ka kërkesa të mëdha nga qytetarët. Ata shpeshherë detyrohen që t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.545Z

Kërkojnë mjek për Pax

Nga Express më 26 gusht 2011 në ora 08:46 Çifti Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë nevojë që të gjejnë një mjek për djalin e tyre më të madh, Pax. Sipas një burimi, çifti ka punësuar një mjek për ta ndihmuar Pax, pasi që djali i tyre ka problem me agresionin. Madje ai i rrah sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.595Z

Risitë në mjekësi mbledhinnë Tiranë mjekët e rajonit

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items : 1, direction : "down", auto : { easing : "elastic",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.202Z

Mourinho Ramosit: Ti nuk je mjek

Jose Mourinho i është kundërpërgjigjur Sergio Ramosit pas deklaratës së tij se Costa dhe Fabregas ishin të lënduar. Mourinho e ka porositur mbrojtësin e Realit që ta bëjë punën e tij sepse ai nuk është mjek. "Që ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.246Z

Merrnin para, arrestohen dy mjekë

Dy mjekë në qytetin e Korçës kanë rënë në pranga pasi akuzohen se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kryenin ndërhyrje kirurgjikale të pacientëve kundrejt shumave të ndryshme. Në kuadër të operacionit “Ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.562Z

Mjekësia, universitet apo fakultet?

TIRANE-Shkëputja e Fakultetit të Mjekësisë dhe të Infermierisë nga Universiteti i Tiranës dhe ngritja e një universiteti mjekësor më vete ka ngjallur debate. Ky shqetësim u ngrit edhe gjatë takimit të kryeministrit Edi Rama me bluzat e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama