Rezultate te kerkimit per termin: +Mjerisht

Total: 1563
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.487Z

Sapo ra në sondazhe, Obama sërish fushatë për Trump: Mjerisht i papërgatitur të jetë president i SHBA

Presidenti i SHBA-së, Barack Obama deklaroi sot se sulmet e Donald Trumpit kundër familjes së një kapiteni mysliman të ushtrisë amerikane të vrarë në luftën në Irak, si dhe mungesa e kuptimit të çështjeve serioze do të thotë se kandidati republikan për president të vendit është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.014Z

Berisha: Nga Brukseli, kushte dhe mosbesim për Edvinin, mjerisht dhe për integrimin

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi vizitën e kryeministrit Edi Rama në Bruksel. Sipas Berishës, kjo vizitë e Ramës nuk ka sjellë asgjë pozitive, "përkundrazi kushte dhe mosbesim ndaj qeverisë".Në një postim në faqen e tij zyrtare në rrjetin social “Facebook”, Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.214Z

Berisha Samiti ngjarje e madhe por mjerisht na perfaqeson Edi Rama

e Enjte 28 Gusht 20141132 am p classwp-caption-text Sali BerishabrbrIsh-kryeministri Berisha e vlereson Samitin e Berlinit te organizuar nga Kancelarja Merkel duke e cilesuar nje inkurajim te madh per vendet e rajonit qe aspirojne anetaresimin ne Bashkimin Europian Te dashur mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.575Z

Sali Berisha: Shqiptarët njihen si inteligjentë, por mjerisht dritëshkurtër. Rama, bir antishqiptarësh në shpirt dhe në gjak

Sali Berisha, që mungonte sot në Kuvend, ka bërë një shkrim të gjatë për përplasjen Tiranë-Prishtinë, pas vizitës së Ramës në Beograd. Ja çfarë shkruan ai: Një polemikë e ashpër, si asnjëhere më parë që nga koha e Enver Hoxhës ka shpërthyer midis analistëve dhe pseudo-a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.059Z

Demokraci ta lumsha shpirtin.

Duke parë se demokracia shqiptare është diçka e brishtë, akoma e pa stabilizuar në themele, pa rrenjë në ndërgjegjet e qytetarve të saj nevojitet të gjurmojmë shënjë-provën sepse ndodhemi diku larg aspiratave për integrime ne struktutura euro-atlantike. Gjykoj në këtë shkrim ta si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama