Rezultate te kerkimit per termin: +Mjeti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.454Z

Ja mjeti që shpërndan materialet zgjedhore

Nga ora e shtatë e mëngjesit, qytetarët shqiptarë kanë nisur t'u drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur drejtuesit vendorë. Portali i specializuar për monitorimin e zgjedhjeve, Za'Lart raporton për disa probleme të vogla, ndërkohë që procesi zgjedhor nuk ka nisur ende. Në kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.483Z

Durrës, mjeti përfshihet nga flakët

  Foto ilustruese Një automjet është përfshirë nga flakët në qendër të qytetit të Durrësit. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për të nisur hetimet. Mjeti i përfshirë nga zjarri është tip Volkswagen Polo me targë AA938 C. 12 dhjetor 2015 (gazeta-Shqip.com) Ky shkrim Durr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.753Z

Mjeti del nga rruga plagosen 2 persona

SSSAbrASS brbrELBASAN - Dy persona u plagosen rende pasi mjeti me te cilen po udhetonin doli nga rruga Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotem ne aksin rrugor Elbasan-Gramsh prane fshatit Gospinebrbr brbrMesohet se mjeti me targa AA 594 EG drejtohej nga shtetasi Edison Kasmi qe udhetonte bashke me te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.336Z

Taksisti i zhdukur gjendet mjeti

/ / Ndonese u dyshua qe ne fillim se mjeti mund te ishte i 35-vjecarit Fredi Tarelli policia mundi ta konfirmonte kete vetem mengjesin e djeshem. Makina tip Benz u nxor nga ujerat e rrembyeshme te perroit por grupi i hetimit nuk gjeti ne te asnje gjurme te taksistit. Dyshim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.516Z

Durrës, mjeti Range Roves shpërthen në flakë

Një automjet tip Range Roves u përfshi nga flakët orët e mëngjesit të sotëm (rreth orës 04:00) në lagjen Nr.8 të qytetit bregdetar të Durrësit. Policia bëri të ditur se mjeti ishte i parkuar në rrugicën pranë banesës së shtetasit me iniciale K.K, që kishte në pronësi makinën.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.697Z

Antidroga: Mjeti amfib që po ndryshon metodat e luftës

Thellë në xhunglën e padepërtueshme të Kolumbisë, një mjet amfib, i aftë për të ecur në ujëra të cekëta dhe në tokë, i quajtur hoverkraft, po përdoret nga ushtria për ti dhënë fund trafikut të drogës. Besohet se ky mjet do të bëhet pikë kthese në këtë fushëbetejë Frank

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.096Z

VIDEO/ Monstra: Mjeti që sfidon çdo rrugë!

Rusia ka investuar shumë vitet e fundit në ushtrinë e saj dhe përmirësimin e mjeteve. Një ndër risitë është edhe ky mjet off-road i cili sfidon çdo kusht atmosferik. Ai kushton 50 mijë dollarë dhe mund të ecë në çdo rrugë, madje edhe në liqene të ngrira. Top Gear e cilësoi t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama