Rezultate te kerkimit per termin: +Mkrtchyan

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] mkrtchyan / docs[0] 8 / hits[0] 8 /
Krenar Shoraj, medalje bronzi për Shqipërinë në shtytje
  • 2019-04-11

Krenar Shoraj, medalje bronzi për Shqipërinë në shtytje

Krenar Shoraj i siguron një tjetër medalje Shqipërisë, atë të bronzit, në Kampionatin Europian të Peshëngritjes që po zhvillohet në Batumi të Gjeorgjisë. Shtangisti kuqezi u rendit i treti në stilin e shtytjes dhe i 6-ti në dygarësh për peshën 89 kg. Shoraj e nisi miri stilin e shk

No Pic available
  • 2015-12-01

Lojtarët e kombëtares së Armenisë: Ja e vërteta e ndeshjes me Shqipërinë

Presidenti i tyre i akuzoi për shitje të ndeshjes me Shqipërinë para pak ditësh, duke dashur ta spostojë presionin e tifozëve armenë nga vetja. Ruben Hayrapetyan bëri një deklaratë publike, duke ngritur pikëpyetje mbi vërtetësinë e ndeshjes së fundit kualifikuese në Jerevan, çka u

NDERI I KOMBIT
  • 2015-10-12

NDERI I KOMBIT

Olsi Avdiaj Është zyrtare. Nuk mund të na e ndryshojë dot askush. Shqipëria është në Europian. Shqipëria fluturon në Francë. Verdikti u mor. Më 11 tetor 2015. Dhe të gjithë duhet ta "skalisin" diku këtë datë të madhe. Kjo është data historike për futbollin shqiptar. Kombëtarj

Formacioni zyrtar i Shqipërisë ndaj Armenisë (Foto)
  • 2015-10-11

Formacioni zyrtar i Shqipërisë ndaj Armenisë (Foto)

Faqja e kombëtares shqiptare në Facebook, ka publikuar formacionin zyrtar të Shqipërisë, për sfidën ndaj Armenisë. Ndeshja Armeni - Shqipëri, luhet nga ora 18:00. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; SSSAASS Armenia: Kasparov, Andonian, Ha

HISTORIKE: JEMI NË FRANCË (Video)
  • 2015-10-11

HISTORIKE: JEMI NË FRANCË (Video)

Një ndeshje që vlen sa një histori. Në Yerevan, Shqipëria do të luajë sot ndeshjen më të rëndësishme të Kombëtares në 80 vjet ekzistim. Në Armeni, në ndeshjen që fillon nga ora 18:00, për kuqezinjtë ekzist

Formacionet zyrtare: Armeni-Portugali
  • 2015-06-13

Formacionet zyrtare: Armeni-Portugali

Portugalia do të luaj në transfertë tek Armenia, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikimet në Euro-2016. Ndërsa të dyja ekipet zbresin në fushë me këto formacione. Armenia: Berezovski, Mkoyan, Arzumanyan, Andonyan, Hayrapetyan, Mkrtchyan, Mkhitaryan, P

Kuqezinjtë nisin përgatitjen anti-Armeni, De Biazi: Vetëm fitore
  • 2015-03-24

Kuqezinjtë nisin përgatitjen anti-Armeni, De Biazi: Vetëm fitore

Shqipëria ka nisur të hënën zyrtarisht përgatitjet për përballjen e së dielës ndaj Armenisë, në kuadër të kualifikueseve të Europianit "Francë 2016". Xhani De Biazi ka publikuar mesditën e së hënës dhe listën me 26 lojtarë të grumbulluar për t'u përballur në sfidën e 29 ma