Rezultate te kerkimit per termin: +Mobile +Escalator +Thumbnails

Meta: total 1000 / total_found 20235 / time 0.010 / keyword[0] mobile / docs[0] 22721 / hits[0] 25918 / keyword[1] escalator / docs[1] 20237 / hits[1] 40472 / keyword[2] thumbnails / docs[2] 20235 / hits[2] 40470 /
Vogëlushi shokon sallën e gjyqit me dëshminë e tij: Mamaja mbyti motrën |FOTO
  • 2016-11-26

Vogëlushi shokon sallën e gjyqit me dëshminë e tij: Mamaja mbyti motrën |FOTO

Transmetuar më 25.11.2016 - 20:14 Asnjë fëmijë nuk do të dëshironte ta gjente veten në rolin e dëshmitarit në gjykatë, aq më tepër kur dëshmia lidhet kundër nënës, por ky fëmijë vetëm 7 vjeç nuk m

Zanfina Ismaili mesazh prekës për të ëmën: 7 muaj më duken si 7 mijë vjet
  • 2016-11-26

Zanfina Ismaili mesazh prekës për të ëmën: 7 muaj më duken si 7 mijë vjet

Transmetuar më 25.11.2016 - 19:35 Këngëtarja kosovare ndonëse kanë kaluar shtatë muaj, ende nuk është mësuar me faktin e ndarjes nga jeta të nënës së saj. Shtatë muaj pas ngjarjes së hidhur ku nëna iu nda

Ngjarje e rende ne Itali shqiptari vret shqiptarin
  • 2016-11-26

Ngjarje e rende ne Itali shqiptari vret shqiptarin

Itali 25 nentor 2016 NOAal - Nje ngjarje e rende ka ndodhur sot ne Itali ku nje shqiptar ka mbetur i vrare nga nje tjeter shqiptar Lajmi eshte bere i ditur nga mediat italiane sipas te cilave viktima eshte 43 vjecari me iniciale GR i martuar dhe babai i nje djalibr br Po sipas tyre ngjarja ka ndod

Mitsotakis Mos luani me Greqine Tirana po ngre ceshtje inekzistente
  • 2016-11-26

Mitsotakis Mos luani me Greqine Tirana po ngre ceshtje inekzistente

Transmetuar me 26112016 - 0809 Shqiperia me nje seri deklaratash dhe aktesh hap pothuajse te gjitha temat e marredhenieve tona dypaleshe duke shtuar dhe ceshtjen inekzistente te ashtuquajtur came ka deklaruar kreu i Demokracise se Re Kyriakos Mitsotakisbr b

Peleshi Te jesh politikisht korrekt dhe pse fitoi Trump
  • 2016-11-26

Peleshi Te jesh politikisht korrekt dhe pse fitoi Trump

Transmetuar me 25112016 - 1947 Zvkryeministri Niko Peleshi mendon se fitorja Donald Trump ne Amerike i erdhi per shkak se ai nuk foli si te gjithe ata qe ai i quan raca e politikaneve Ne nje status te gjate ne profilin e tij ne Facebook ai mendon se kjo gjuh

Pitoni gëlltit një iriq, ajo që ndodh më pas shokuese |FOTO
  • 2016-11-26

Pitoni gëlltit një iriq, ajo që ndodh më pas shokuese |FOTO

Transmetuar më 25.11.2016 - 17:29 Në një rezervat në Afrikën e Jugut është gjetur një piton i ngordhur. Personat që kujdesen për rezervatin, panë se gjarpri nuk kishte shumë kohë që ishte ushqyer pasi barku i tij d

Babai i Ergi Dinit mallkon veten për poezinë para tragjedisë: Mu thaftë dora
  • 2016-11-26

Babai i Ergi Dinit mallkon veten për poezinë para tragjedisë: Mu thaftë dora

Transmetuar më 25.11.2016 - 16:36 Mbrëmjen e 21 nëntorit Ergi Dini, një këngëtar i ri në moshë, vetëm 22 vjeç u nda nga jeta në një aksident tragjik me motor së bashku me mikun e tij 21-vjeçar Kejdi Halili. TÃ