Rezultate te kerkimit per termin: +Modelja

Meta: total 1000 / total_found 5337 / time 0.002 / keyword[0] modelja / docs[0] 5337 / hits[0] 7015 /
Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës
  • 2017-06-24

Xhejmsi Dervishi, kush është vajza që flitet se do të zërë vendin e Marina Vjollcës

A ma fal është klipi më i ri i këngëtarit Young Zerka, në skenat e të cilit direkt pas publikimit ajo që e ka marrë vëmendjen është vajza e bukur seksi, e cila shfaqet në një liman me anije të ankoruara. Ajo është modelja Xhejmsi Dervishi, të cilën këngëtari e përzgjodhi mes 15

Modelja shqiptare feston 2-vjetorin e martesës, ja urimi që i bën bashkëshortit
  • 2017-06-22

Modelja shqiptare feston 2-vjetorin e martesës, ja urimi që i bën bashkëshortit

Emina Çunmulaj është martuar para dy vitesh me biliarderin iraniano-amerikan, Sam Nazarian. Bukuroshja shqiptare ka vendosur të ndajë disa momente të dasmës me fansat e saj në Instagram duke postuar foto të realizuara dy vite më parë ndërsa festonte më bashkëshortin 2-vjetorin e martes

No Pic available
  • 2017-06-22

Nuk do ta besoni dot se sa muajshe shtatëzanë është modelja e famshme

Modelja e famshme Sarah Stage, e cila i ka habitur të gjithë gjatë shtatëzanisë së saj të parë, po bën të njëjtën gjë edhe tani që është duke pritur fëmijën e dytë. Bukuroshja ka ndarë një foto të saj me bikini në Instagram. 33-vjeçarja shihet duke pushuar në plazh në Ventu

No Pic available
  • 2017-06-21

Tani do ta shohim Emily Ratajkowski si aktore

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski do të jetë pjesë e kastit të komedisë I feel pretty. Filmi do të përqendrohet te një grua (Schumer), e cila do të luftojë me ndjenjën e pasigurisë. Ajo do të zgjohet një ditë duke besuar se është femra më e bukur në botë dhe do jetojë pa patur

No Pic available
  • 2017-06-21

Bella Hadid pozon për fushatën e re, thjesht mahnitëse

Ajo është modelja më hot në botë për momentin dhe së fundimi Bella Hadid po pozon për në fushatë të re. 20-vjeçarja mahnitëse sapo ka zbuluar se do të jetë pjesë e Nars’ Fall 17 dhe u shfaq shumë seksi. Bukuroshja e veshur me reçipeta lëkure shfaqet së bashku me një model.

No Pic available
  • 2017-06-20

Kundër bulizmit, modelja ekspozon në bikini format e bollshme

Modelja me forma të bollshme, Diana Veras ka publikuar disa fotografi ku ka pozuar me bikini për të luftuar kundër bulizmit. Ajo ka arritur të tregojë për të gjithë se të qenit i shëndoshë nuk është dicka e gabuar dhe të gjithë duhet të keni besim në vetvete. Kur 20-vjecarja postoi

Kylie Jenner tregon shenjën e  fëmijërisë
  • 2017-06-19

Kylie Jenner tregon shenjën e fëmijërisë

Kylie Jenner një nga motrat më seksi të Kardashianëve ka publikuar një foto teksa mbështetej në pjesën e pasme të makinës së saj luksoze duke nxjerrë përpara aparatit fotografik këmbët e saj. Kjo gjë për të treguar me krenari shenjën e këmbës nga një aksident i fëmijërisë. K