Rezultate te kerkimit per termin: +Mogren

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.401Z

Deçiqi barazon në shtëpi

Skuadra shqiptare e Tuzit, "Deciq" nuk ka arritur ende që të shënojë fitoren e parë para shikuesve të saj. Në ndeshjen e javës së dhjetë të kampionatit malazez të futbollit skuadra nga qyteti i vogël shqiptar në jug të Podgoricës nuk ka shkuar më larg se barazimi 2:2 përballë skua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.509Z

Mali i Zi, shumë “yje” në miqësoren me Shqipërinë

Trajneri i Malit të Zi, kroati Zlatko Kranjçar, publikoi listën e 22 lojtarëve të thirrur për ndeshjen miqësore kundër Shqipërisë (25 maj, në Podgoricë) dhe Norvegjisë (29 maj, në Oslo). Në grupin e lojtarëve të thirrur vetëm njëri luan në Malin e Zi, 24-vjeçari Luka Pejoviç i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.549Z

Champions League, shorti për raundin e 3-të kualifikues

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për raundin e tretë kualifikues të Champions League , kampionia e Shqipërisë, Tirana nëse arrin të kalojë norvegjezët e Stabaek do të ndeshet me fituesin e çiftit Kopenhagen-Mogren. Ndeshjet e para do të luhen në 28 dhe 29 korrik, ndërs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.575Z

Skuadrat shiptare njohin kundershtaret

Skuadrat shqiptare kane njohur kundershtaret me te cilet do te ndeshen ne turin e trete te kupave te Evropes, ne rast kualifikimi. Tirana ne Champions Lige do te perballet me fituesin e çiftit Kopenhagen-Mogren Budva.Flamurtari ne Ligen Evropiane me fituesin e çiftit Steaua e bukureshtit-Ujpesht.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.121Z

Champions, Salisburgu ne fazen e trete

Austriaket e Salisburgut kane kaluar ne fazen e trete te Liges se Kampioneve. Gjithashtu kane kaluar edhe danezet e Kopenhagen dhe izraelitet e Makabit. Rezultatet e takimeve te djeshme te fazes se dyte jane: Aktobe-Hafnarfjoerdur 2-0; Dudelange-Ventspils 1-3; Tallinn-Wisla Cracovia 1-0;

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.493Z

Mali i Zi shpall listën për ndeshjen ndaj Shqipërisë

TIRANë-Trajneri i Malit të Zi, kroati Zlatko Kranjçar, publikoi listën e 22 lojtarëve të thirrur për ndeshjen miqësore kundër Shqipërisë (25 maj, në Podgoricë) dhe Norvegjisë (29 maj, në Oslo). Në grupin e lojtarëve të thirrur vetëm një lojtar luan në Malin e Zi, 24-vjeçari Luk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.259Z

Mposhtet skuadra tuzjane

Futbollistët e Deciqit, skuadrës së vetme shqiptare në kategorinë e parë të futbollit malazez janë mposhtur nga Zeta në ndeshjen e mbetur të javës së gjashtë. Skuadra nga Tuzi është mposhtur në shtëpi me rezultatin e thellë 4:0. Kjo është humbje e tretë për skuadrën tuzjane

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama