Rezultate te kerkimit per termin: +Mohamed +Salah

Total: 155
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.066Z

Ku po shkon Mohamed Salah?

Mohamed Salah është shumë afër largimit nga Chelsea. Ylli egjiptian nuk po vend aspak në skuadrën e Mourinhos duke qenë në listën e largimeve në janar. Sipas lajmeve të fundit nga Anglia, Salah është në bisedime me dy skuadra p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.575Z

Mohamed Salah për "mashallah"

Mohamed Salah po del të jetë transferi më i qëlluar i janarit në futbollin evropian. Superylli egjiptian po shkëlqen te Fiorentina që nga huazimi i tij nga Chelsea. Salah po e ndihmon skuadrën "viola" në formën fantastike në Serie A.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.057Z

Zyrtare: Chelsea rrëmben Mohamed Salah

Chelsea ka mundur Liverpool në transferimin e futbollistit të Basel Mohamed Salah për shumën e 11 milionë sterlinave, raporton "Daily Mail". Orë më parë u fol se "The Reds" ishin shumë pranë futbollistit nga Egjipti derisa në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.036Z

Prapë Mohamed Salah, i injoron izraelitët

Futbollisti egjiptian, Mohamed Salah ka qenë protagonistë i një gjesti injorues në ndeshjen ndaj Macabit. ndeshjen kualifikuese për Ligën e Kampionëve, futbollisti i Baselit edhe në ndeshjen e dytë bëri një gjest për të shmangur shtr&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.754Z

Për Mohamed Salah vendos ky shqiptar tradhtar!

Vazhdon të jetë i lakuar emri i Mohamed Salah në tregun e transfereve të verës. Interi, Fiorentina dhe Chelsea janë në bisedime për të bërë pazar me talentin egjiptian. Megjithatë fatin e Salah e ka një shqiptar. Fali Ramadani do t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.215Z

Mohamed Salah rrezikon 2 ndeshje pezullim (Video)

Mohamed Salah rrezikon të dënohet për dy ndeshjet e fundit të Liverpool në Premier League. Dhe kjo do ti jepte yllit të Tottenham Harry Kane një motivim ekstra në luftën për Këpucën e Artë. Sektori disiplinor i FA pritet të shqyrtojë përplasjen e egjiptianit me Bruno Martins Indi të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.072Z

Mohamed Salah shpallet Lojtari i Vitit në Britani

Sulmuesi i Liverpool Mohamed Salah është votuar lojtari më i mirë i vitit në Premier League për sezonin 2017/18. Salah ka marrë çmimin e 45-të të edicionit që zhvillohet një herë në vit dhe ceremonia është zhvilluar në Grosvenor House të Londrës. Ai ka siguruar më shumë vota nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama