Rezultate te kerkimit per termin: +Molla

Meta: total 1000 / total_found 1632 / time 0.001 / keyword[0] molla / docs[0] 1632 / hits[0] 2322 /
Mjeku qëndron në Tiranë, por paguhet për punë në Burrel
  • 2017-06-03

Mjeku qëndron në Tiranë, por paguhet për punë në Burrel

Drejtori i Qendrës Shëndetësore në Baz të Burrelit, Shpend Shahini firmos borderotë nga kryeqyteti. Në qendrën që drejton me letra, farmacia private vjedh energjinë elektrike. Emisioni Fiks Fare ka denoncuar në puntatën e kësaj të premteje abuzimet që bëhe në këtë qendër shëndet

Veliaj: Investime në çdo lagje që të rrisim furnizimin me ujë
  • 2017-05-28

Veliaj: Investime në çdo lagje që të rrisim furnizimin me ujë

Problemi i furnizimit me ujë të pijshëm dhe rregullimi i sistemit të ujërave të zeza po marrin shumë shpejt zgjidhje edhe në një zonë tjetër të Tiranës. Bashkia e Tiranës dhe Ujësjellës-Kanalizime Tiranë po punojnë për ndërtimin e një linje të re ujësjellësi në Njësinë Ad

Erjon Papagjoni: Një darkë me Balzakun
  • 2017-05-26

Erjon Papagjoni: Një darkë me Balzakun

Shkrimtari vjen në një rrëfim për librat e zemrës Aktualisht, cilët janë librat që  keni më për zemër?  Mund të vecoj Zorbas, Doni I qetë, një libër që më ka bërë ta lexoj pandërprerë, aq sa u lodha tepër dhe me zuri gjumi në plazh. Tregimet e Cehovit,pa dyshim, sidomos Tre

No Pic available
  • 2017-05-22

Veliaj: Qytetarët të kursejnë ujin e pijshëm

Falë investimit të Bashkisë së Tiranës merr zgjidhje furnizimi me ujë dhe problemi i ujërave të zeza për 5 mijë banorët e zonës pranë Shkollës së Baletit. Bashkia e Tiranës po punon për ndërtimin e rrjetit të ri të kanalizimeve në rrugën Mihal Grameno, ku vazhdimisht ka pasur v

Zgjidhet problemi i ujërave të zeza për 5 mijë banorët e rrugës Mihal Grameno
  • 2017-05-22

Zgjidhet problemi i ujërave të zeza për 5 mijë banorët e rrugës Mihal Grameno

Falë investimit të Bashkisë së Tiranës merr zgjidhje furnizimi me ujë dhe problemi i ujërave të zeza për 5 mijë banorët e zonës pranë Shkollës së Baletit. Bashkia e Tiranës po punon për ndërtimin e rrjetit të ri të kanalizimeve në rrugën Mihal Grameno, ku vazhdimisht ka pasur

No Pic available
  • 2017-05-21

Prapaskenat/ Krisen raportet Rama-Meta: Çfarë ndodhi natën e 17 majit

Pakti i guximshëm politik Rama-Basha, i ngjizur nën dirigjimin amerikan, është pasuar me tension, shigjetime në distancë, mesazhe të koduara dhe klimë të thellë mosbesimi mes Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim. Në kampin e LSI ka nervozizëm dhe pasiguri. Vetëm 36

No Pic available
  • 2017-05-19

Të jetosh në varfëri ekstreme, BOOM denoncon rastin e familjes Molla

Varfëria në familjen e Enver Mollës në fshatin Gurishte të Maliqit është ulur këmbëkryq. Kjo familje përbëhet nga pesë anëtarë, dy kryefamiljarë dhe tre fëmijë. Prej 8 vitesh ata  janë pa shtëpi dhe jetojnë në një dhomë e cila ka shërbyër si lavazho. Enver Molla tregon