Rezultate te kerkimit per termin: +Momentalisht

Meta: total 1000 / total_found 5709 / time 0.003 / keyword[0] momentalisht / docs[0] 5709 / hits[0] 6161 /
Zgjedhjet me 1752 QV të numëruara: PS 76 mandate, PD 41, LSI 20
  • 2017-06-26

Zgjedhjet me 1752 QV të numëruara: PS 76 mandate, PD 41, LSI 20

Shqipëria votoi në 25 qershor për zgjedhjet e përgjithshme Parlamentare. Pas dorëzimit të materialeve filloi procesi i numërimit të votave. Momentalisht vetëm  Puka mbylli procesin e numërimit.   Pothuajse në të gjithë qarqet janë hapur disa prej kutive të votimit, ku d

No Pic available
  • 2017-06-24

Këngëtarja akuzohet për dhunim të prostitutave

Reperja gjermane, Schwesta Ewa është liruar nga akuza për detyrim të fansave që të merren me prostitucion, por tani akuzohet për dhunim të prostitutave. 32-vjecarja u akuzua para dy vitesh se kishte dhënë këshilla të tilla, por gjykata nuk arriti të gjejë prova për këtë prandaj u li

Becker falimenton,  banka i rrëmben pronën në Mallorca
  • 2017-06-22

Becker falimenton, banka i rrëmben pronën në Mallorca

Momente të vështira në jetën e Boris Becker. Një Gjykatë e Londrës ka deklaruar falimentimin e ish numrit 1 të tenist botëror dhe fitues i 6 titujve grand slam për shkak të një borxhi prej 6 milionë Eurosh. Bëhet fjalë për një kontratë të lidhur me një bankë në vitin 2015. Edhe

No Pic available
  • 2017-06-22

Dritan Demiraj: Rama të shkarkojë dhe zv/ministra të tjerë

Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj shpreson që kryeministri të vijojë me shkarkimet e zv/ ministrave, duke marrë shkas nga shkarkimi i zv/ ministrit të Brendshëm Ilir Marko. Në një intervistë për Ora News, Dritan Demiraj pranon se  momentalisht nuk ka shumë informacion lidhur me sh

No Pic available
  • 2017-06-21

Inter në ndjekje të Andres Iniesta

Andres Iniesta alternativa e radhës për mesfushën e Interit. Momentalisht është thjeshtë një dëshirë, që ka lindur pasi një darke mes drejtorit sportiv të zikaltërve, Piero Ausilio dhe kolegut të tij blaugrana, Ariedo Braida. Në menu është përfshirë emri i mesfushorit katalanas, i

Kantona sulmon Deshamp: Një llogaritar smund të jetë trajneri i Francës
  • 2017-06-17

Kantona sulmon Deshamp: Një llogaritar smund të jetë trajneri i Francës

Franca është në rrezik të mbetet jashtë Kupës së Botës pas humbjes së fundit ndaj Suedisë. Dhe Erik Kantona beson se Deshcamp është fajtori i kësaj situate të krijuar duke shtuar se Zinedine Zidane do të ishte njeriu ideal për stolin e Francës. Talenti që ka Franca është i pabesu

No Pic available
  • 2017-06-13

Kritikohet vajza me shami që kërcen balet

Engy El-Shazly nga Egjipti është një vajzë e veshur që ka realizuar ëndrrën e saj për të kërcyer, por është përballur me kritika. Në moshën 27-vjeçare ajo filloi të studionte balet dhe momentalisht është një mësuese për këtë lloj kërcimi. Ajo shqetësohet për faktin se vesh