Rezultate te kerkimit per termin: +Momenti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.496Z

Momenti më i bukur në karrierë

Këngëtarja amerikane, Taylor Swift, e konsideron performimin me legjendat e Rolling Stones si momentin më të mirë në jetën e saj. Këngëtarja ishte në front të bendit legjendar në Chicago, gjatë muajit të kaluar  për të performuar këngën “As Tears Go By”, dhe përveç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.624Z

Momenti i Anjezës

Pas 5 vitesh nga shfaqja e saj në skenën e këngës, Anjeza Shahini nxjerr albumin eparë. Nëntë krijime të reja, të gjitha për dashurinë. “Albumet 2-mujore nuk më hyjnë në punë për asgjë. Nuk kam nevojë të dal në ekrane televizionesh e të bëhem e njohur. Dikush duhet të b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.409Z

FOTOT/ Ai momenti qesharak kur drejtësia funksionon

Një bebe vetëm 9 muajsh, që doli përpara gjykatës në Pakistan, i akuzuar për tentativë vrasje ndaj policëve, u lirua nga akuzat pas një hetimi që zgjati plot… një javë. Bebja Muhammad Mosa Khan u akuzua se ishte pjesë e një grupi brutal hajdutësh gazi, që tentuan të vrasin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.593Z

Bushati: Presidenca ceke, momenti i gabuar

Drejtuesi i Levizjes Evropiane te Shqiperise, Ditmir Bushati ka deklaruar se presidenca ceke e BE eshte momenti me i papershtatshem per Shqiperine qe te aplikoje per statusin e kandidatit. “Kemi Cekine ku presidenti Klaus eshte nje euroskeptik i vendosur dhe ka divergjenca me kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.340Z

Borxhi Obama shte momenti per kompromis

“Është momenti që të veprojmë për amerikanët. Është momenti për një kompromis mbi rritjen e kufirit të borxhit”. Kështu ka deklaruar presidenti amerikan Barack Obama në fjalimin e tij të përjavs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.219Z

VIDEO/ Momenti kur një Lamborghini fluturon në ajër

Një ditë më parë raportuam për një supermakinë Lamborghini, të përplasur në rrugët e Londrës. Makina që kushton 300 mijë sterlina, u përplas fillimisht me një Mazda dhe më pas goditi një BMW të parkuar. Ky është momenti kur ndodh aksidenti i makinës Lamborghini Aventador.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.026Z

VIDEO/ Momenti kur prangoset vrasësi i Lurës

Forcat speciale RENEA, në bashkëpunim me Policinë e Mirditës kanë arrestuar Ilir Rajtën, 44- vjeçarin nga Lura e Dibrës. Këto janë momentet e arrestimit të Rajtës, që vrau Shpendi Skanën dhe plagosi Ndriçim Çukun në Lurë. Ngjarja e rëndë ndodhi më 30 prill. Atë ditë u rapor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama