Rezultate te kerkimit per termin: +Monako

Total: 954
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.629Z

Formacionet zyrtare: Monako - Juventus

Monako - Juventus Monako: Subasic; Fabinho, Raggi, Abdennour, Kurzawa; Kondogbia, Toulalan; Silva, Moutinho, Carrasco, Martial. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Juventus: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Evra; Morata, Tevez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.071Z

Fitojne PSG dhe Monako

brbrParis Sen Zhermen dhe Monako fitojne ndeshjet e tyre te javes se 11 dhe i afrohen gjithnje e me shume Olimpikut te Marsejes ne krye te renditjes qe do te perballet sot ne mbremje ne fushen e veshtire te Lionit Sidoqofte ne ndeshjet e transmetuara ekskluzivisht ne paketen Tring PSG ka patur probl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.199Z

Monako lamtumire krize

brbrKriza e fillim sezonit tashme duket e harruar per Monako Ne takimin qe hapi edhe javen e 17 te kampionatit francez skuadra e principates fitoi ne fushen e veshtire te Tuluze 2-0 duke u ngjitur ne kuoten e 26 pikeve ne renditjen e pergjithshme vetem 4 pike larg vendit te trete Lion Heroi i mbrem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.840Z

Zëvendës Kryeministri Petroviç në Monako

Zëvendës Kryeministri i Kosovës, njëherit Ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Slobodan Petroviç po qëndron për vizitë zyrtare në Monako ku ka pasur takime zyrtarë dhe drejtues të lartë atje. Ai ka takuar zj. Marie-Pierre Gramaglia Ministre për Zhvillim dhe Urbanizëm, z. Jose

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.959Z

Humbet Monako 1 me 0

brbrEliminimi ne mesjaven qe lame pas nga kupa e liges nuk ka kaluar pa pasoje edhe ne kampionat per skuadren e Monako e cila eshte mundur ne transferte nga Guinkamp me rezultatin 1 me 0 Sfida e javes se 24 e kampionatit francez e transmetuar ne Tring ka qene tejet e luftuar Ne fillim te takimit Bev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.753Z

Monako ka princeshën e re

Princi Albert dhe ish-notarja e klasit botëror Charlene Wittstock u martuan. Monako ka princeshën e re. Populli i Monakos, shtetit të dytë më të vogël në botë e priti me gëzim këtë eveniment. Nga Express më 03 korrik 2011 në ora 22:00 Princi Albert i Monakos i dha fund një periudhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.909Z

Monako zyrtarizon blerjen e Radamel Falkao

Tani është zyrtare. Radamel Falkao ka firmosur një kontratë 5-vjeçare me skuadrën e Monako. Ky është tranferimi i parë i bujshëm në këtë merkato, ndërsa ky operacion kap vlerën e çmendur prej 110 milionë euro. S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama