Rezultate te kerkimit per termin: +Monakos

Total: 637
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.445Z

Ranieri trajner i Monakos

Claudio Ranieri do të jetë trajneri që do të drejtojë skuadrën e Monakos, skuadra e principatës e cila në sezonin që vjen do të luajë në kategorinë e dytë franceze. Lajmi njoftohet nga vetë klubi i Monakos duke sak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.879Z

Raineri mbyll merkaton e Monakos

Trajneri i Monacos, Claudio Ranieri mbyll dyert e merkatos për klubin e Monakos në Francë. Italiani që drejton skuadrën e principatave është i kënaqur nga skuadra aktuale dhe nuk dëshiron më asnjë transferim tjetër. Klubi francez ka shpenzuar 147 milionë euro gjatë kësaj vere duke tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.786Z

Krasniqi uron shtetin e Monakos per Diten kombetare

Ushtruesi i detyres se presidentit te Republikes se Kosoves Jakup Krasniqi uroi Princin e Monakos Alberti II me rastin e Dites kombetare te Monakos. Duke uruar per kete dite te madhe per popullin e Monakos Krasniqi cmoi lart faktin se Monako eshte nder vendet e para qe e ka pranuar Kosoven si sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.520Z

Princi i Monakos vizitë në Tiranë

Lartësia e Tij e Përndritur, Alberti II, Princi i Monakos, zhvillon një vizitë shtetërore në Shqipëri, më 16-17 tetor. Vizita shtetërore e Princit të Monakos në Tiranë, me ftesë të Presidentit, Ilir Meta. Alberti II do të pritet me ceremoni shtetërore nga Presidenti i Republikës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.360Z

Presidenti Meta takon Princin Albert të Monakos

Gjatë vizitës së tij zyrtare në Francë, Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta ka takuar Princin e Monakos. Në një postim në facebook Presidenti, Ilir Meta ka publikuar një foto me Princin Albert II të Monakos. Në foton e publikuar nga Meta shkruhet se në takim është dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.524Z

Princi i Monakos viziton Tiranën. Meta: Të nxisim bashkëpunimin

Princi i Monakos, Alberti i II është pritur në një ceremoni shtetërore nga Presidenti i republikës, Ilir Meta. Pas ceremonive të mirëseardhjes dhe ekzekutimit të himneve të te dy vendeve, Presidenti Meta dhe Princi Albert i II zhvilluan një takim kokë më kokë dhe më pas kryesuan takim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.046Z

Princesha e Monakos pret binjake

Në Principatën e Monakos nuk pritet të lindë një fëmijë, por dy. Sipas shtypit afrikano-jugor, Princi Albert II, 56 vjeç dhe bashkëshortja e tij Charlène, 20 vjet më e re, presin binjakë. Gjithçka ka nisur pas një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama