Rezultate te kerkimit per termin: +Monitorit

Meta: total 85 / total_found 85 / time 0.000 / keyword[0] monitorit / docs[0] 85 / hits[0] 91 /
Të jetosh për 14 vite me gruan e parë të bashkëshortit
  • 2017-01-30

Të jetosh për 14 vite me gruan e parë të bashkëshortit

Historia e Blertës është e denjë për një skenar telenovele. E rritur si një vajzë e lumtur dhe e shkolluar, pas martesës në Tetovë të Maqedonisë, jeta e saj u mbyll brenda katër mureve ku jetoi 14 vjet bashkë me gruan e parë të bashkëshortit. Ishte kjo historia e zonjës Blerta nga

FIFA, Infantino zbulon sfidat e së ardhmes
  • 2016-12-28

FIFA, Infantino zbulon sfidat e së ardhmes

Gianni Infantino bën bilancin e vitit 2016 në futbollin botëror. Nga Konferenca Ndërkombëtare e Sportit në Dubai, presidenti i FIFA-s mbrojti projektet më të reja, nga moviola në fushë që do ti vijnë në ndihmë gjyqtarëve, deri te synimi për të organizuar Kupën e Botës me 48 skuadr

Nga agjenda politike në Kosovë, sektori privat rrit optimizmin për biznes
  • 2016-07-15

Nga agjenda politike në Kosovë, sektori privat rrit optimizmin për biznes

Oda Ekonomike e Kosovës ka publikuar rezultatet e "Monitorit të biznesit kosovar" për tremujorin e dytë të vitit 2016. Në fjalën e tij hyrëse kryetari i OEK-ut, Arsim Gërxhaliu, theksoi rëndësinë që ka ky publikim në kapjen e tendencave të biznesit nëpër tremujorë. "E rëndësishm

No Pic available
  • 2016-07-13

Basha i përgjigjet Lu-së: Paraqite ofertë hibride!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e ka quajtur "hibride" ofertën e paraqitur nga ambasadori amerikan në Tiranë Donald Lu për arritjen e një kompromisi mes mazhorancës dhe opozitës për reformën në drejtësi, dhe vijoi duke nënkuptuar tezën se propozimi është personal i Lu-s

Grabitja në Rinas/ Ja identikitet i autorëve që morën 1 mln
  • 2016-07-05

Grabitja në Rinas/ Ja identikitet i autorëve që morën 1 mln

Prokuroria dhe policia e shtetit ndërtojnë identikitin e tre autorëve të grabitjes së rreth 1 milion eurove brenda pistës së avionëve në aeroportin "Nënë Tereza" në Rinas. Sipas të dhënave paraprake, policia ka arritur të ndërtojë imazhet fizike të 3 grabitësve. Makina e grabit

Denoncimi për studiot e seksit online, procedohen pesë vajza
  • 2016-04-30

Denoncimi për studiot e seksit online, procedohen pesë vajza

“Fiks Fare” / Operacioni Hotline në Tiranë, hetohen vajzat. Sekuestrohen 10 lodra seksi Policia e Tiranës shkatërroi dje rrjetin e seksit online, duke proceduar penalisht pesë vajza, duke përmbyllur kështu ciklin që nisi emisioni investigativ Fiks Fare, i cili e denoncoi këtë f

No Pic available
  • 2016-04-26

Tiranë, prostitucion virtual në 12 studio të paligjshme

Fiks Fare: Punësojnë vajza me turne, favore seksuale me klientë të huaj nëpërmjet chat-it Një numër i madh vajzash shqiptare punojnë nëpër studio të paregjistruara dhe kryejnë seks virtual nëpërmjet chat-it. Në Shqipëri janë duke funksionuar disa studio që punësojnë vajza, të c