Rezultate te kerkimit per termin: +Montag

Meta: total 123 / total_found 123 / time 0.000 / keyword[0] montag / docs[0] 123 / hits[0] 151 /
Policia zbarkon të Bregu i Lumit, banorët mes lotësh luftë për të mbrojtur shtëpitë (Video)
  • 2019-04-09

Policia zbarkon të Bregu i Lumit, banorët mes lotësh luftë për të mbrojtur shtëpitë (Video)

Vijojnë tensionet të Bregu i Lumit mes banorëve dhe policisë. Mësohet se forca të shumta policie dhe fadroma kanë shkuar mëngjesin e sotëm për të shembur banesat, por kanë hasur në rezistencën e banorëve. Banorët kërkojnë dëmshpërblim të banesat, ndërsa pretendojnë se mungon

LSI merr masat për protestën e nesërme: Ja si të mbroheni nga gazi i Ramës (Video)
  • 2019-03-04

LSI merr masat për protestën e nesërme: Ja si të mbroheni nga gazi i Ramës (Video)

Nesër opozita pritet që të zhvillojë protestën e radhës para Parlamentit, ku do të mbahet edhe seanca plenare. Opozita duket se po përgatitet për ti bërë ballë çdo sulmi të policisë dhe këtë e tregon edhe një video e publikuar nga deputetja e LS-së, Florida Kërpaçi. Ajo ka nxje

No Pic available
  • 2019-03-04

Beni i Nazmijes e rrëmbeu me armë në kokë, reagon Dritan Leli: Jam (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha publikoi sot në Faceboo një denoncim të qytetarit dixhital nga Vlora, ku thuhej se kryebashkiaku Dritan Leli ishte rrëmbyer në zyrë nga një kapobandë e qytetit bregdetar, që i kishte vendosur armën në kokë. Pas postimit të Berishës ka reaguar vetë Leli p

Ishte live në FB, aksidentohet dhe vdes shqiptari në Hungari (EMRI & VIDEO)
  • 2019-02-26

Ishte live në FB, aksidentohet dhe vdes shqiptari në Hungari (EMRI & VIDEO)

Një aksident që mund të ishte evituar i ka marrë jetën një shqiptari të Kosovës në Hungari. 45-vjeçari Beg Morina është treguar më aventurier seç duhet, teksa kishte dalë live në Facebook duke drejtuar automjetin e tij. Pikërisht nga përqendrimi i vëmendjes te celulari, 45-vjeçar

Rama publikon investimin në shëndetësi: Ata që sduan të shohin, të hapin sytë
  • 2019-02-19

Rama publikon investimin në shëndetësi: Ata që sduan të shohin, të hapin sytë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me një tjetër video nga investimet e bëra në shëndetësi. Teksa poston në faqen e tij të Facebook-ut pamjet nga investimi me i ri i përfunduar në spitalin e Fierit, Rama ka një lutje për të gjithë: Mesazhi i Ramës MIRËMËNGJES dhe me këto

No Pic available
  • 2019-02-18

Fjalë e mbajtur, Veliaj: Ndërhyjmë edhe te godinat e tjera në QS (VIDEO)

Në kuadër të Paktit për Universitetin ka përfunduar tashmë rikonstruksioni i plotë i konviktit numër 5 në Qytetin Studenti në Tiranë. Teksa ka publikuar videon e rikonstruksionit të godinës N5 5, Kryebashkiaku Veliaj siguron se Bashkia e Tiranës bashkë me qeverinë do të vijojë pun

NATO dokumentar për Kuçovën: Modernizojmë zonën, investim 51 mln euro (Video)
  • 2019-02-05

NATO dokumentar për Kuçovën: Modernizojmë zonën, investim 51 mln euro (Video)

Kanali televiziv i NATO-s i ka kushtuar një kronikë bazës ajrore të Kuçovës, një projekt ky mjaft i rëndësishëm për vendin tonë. Kryeministri Edi Rama uroi mirëmëngjes me këtë kronikë të transmetuar nga kanali televiziv i NATO-s. Mirëmëngjes dhe me këtë kronikë të mirëseard

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama