Rezultate te kerkimit per termin: +Mora

Meta: total 1000 / total_found 9312 / time 0.005 / keyword[0] mora / docs[0] 9312 / hits[0] 11645 /
Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!
  • 2019-04-09

Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!

Nga Mimoza Ahmeti As unë nuk e dija deri atë mëngjes kur ra telefoni: Jam unë, tha ai, sot më 11°° te Lidhja e Shkrimtarëve. Kishte fytyrën e habisë natyrale dhe sytë e tij ishin dy flegra pas të cilave montohej në distancë inteligjenca, trupi i tij i mëndafshtë i pështjellë me

TË JETOSH NË ATDHEUN E PAGJUMË TË PROTESTAVE.!
  • 2019-04-04

TË JETOSH NË ATDHEUN E PAGJUMË TË PROTESTAVE.!

Nga Ilir ÇUMANI Kur opozita e bashkuar organizonte protestën e saj masive në bulevardin Dëshmorët e Kombit, rastësisht takova në shëtitoren e ndodhur mes kompleksit Taivan dhe pallateve Shallvare një të njohur, i cili kishte dalë në shëtitje me bashkëshorten e tij. Është një burrë

Juntë ushtarake, Rama  Ralf Gjonit: Mos u shqetëso për Presidentin, shiko bojën!
  • 2019-04-03

Juntë ushtarake, Rama Ralf Gjonit: Mos u shqetëso për Presidentin, shiko bojën!

Opozita e re dhe deputeti i LSI Ralf Gjoni ishin dy shënjestrat e kryeministrit Edi Rama gjatë fjalës që ai mbajti sot në foltoren e Kuvendit. Kreu i qeverisë përdori bojën për të ironizuar Gjonin, teksa e ngushëlloi duke i kujtuar se të dy janë viktima të një akti të tillë. Replika

Mema me tone të ashpra: Kush sulmon Tiranën do e pësojë keq!
  • 2019-04-02

Mema me tone të ashpra: Kush sulmon Tiranën do e pësojë keq!

Trajneri i Tiranës do të jetë në stol në sfidën e kthimit ndaj Laçit në Kupën e Shqipërisë pasi ka shlyer gjysmën e dënimit dhe pjesën tjetër klubi bardheblu e ka paguar me gjobë. Laçi-Tirana është një sfidë që rikthehet vetëm 4 ditë pas ngjarjeve të shëmtuara që ndodhën

Rama argëton banorët e Durrësit: Fallxhorja Monika nxori me këmbët e veta Saliun nga Parlamenti 
  • 2019-03-29

Rama argëton banorët e Durrësit: Fallxhorja Monika nxori me këmbët e veta Saliun nga Parlamenti 

Kryeministri Edi Rama ka argëtuar banorët e qytetit të Durrësit, duke bërë batuta të shumta për drejtuesit e opozitës. Rama tha se Luli i dogji mandatet që të marrë qeverinë, ndërkohë sipas tij, fallxhorja (Monika Kryemadhi) nxori me këmbët e veta Saliun nga Parlamenti “Këta

U ktheva për 1001 arsye, Oketa: Nuk besoj se PD është një parajsë!
  • 2019-03-27

U ktheva për 1001 arsye, Oketa: Nuk besoj se PD është një parajsë!

Një nga zërat më të moderuar në Partisë Demokratike, ka folur për situatën politike në vend dhe rikthimin pas një viti e gjysmë larg politikës. Gazmend Oketa, tha se vendimi i tij nuk lidhet as me faktin se PD është një parajsë, ku gjithçka shkon vaj dhe as se e konsideron veten shp

Skafisti i Balilit: Kush është biznesmeni që porosiste drogë nga Greqia
  • 2019-03-25

Skafisti i Balilit: Kush është biznesmeni që porosiste drogë nga Greqia

Skafisti i Klement Balilit, Petro Dalanaj një intervistë ekskluzive për gazetarin e Report Tv, Artan Hoxha zbulon emrin e personit që porositë për sasinë e kanabisit, që trafikoi drejt Greqisë.  Petro Dalanaj thotë se ai është Spiro Gira. Intervista e plotë e Petro Dalanajt për gazeta