Rezultate te kerkimit per termin: +Morando

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] morando / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
Kur Italia shihet me syrin e majte
  • 2010-09-27

Kur Italia shihet me syrin e majte

Nje jave me pare Valter Veltroni shkroi nje manifest te firmosur nga 75 parlamentare te partise se tij ne te cilin analizon shoqerine italiane leshon kritika te ashpra ndaj Bersanit ne krye te partise dhe shenjon nje rruge ndryshe per te ardhmen. Dokumenti ka bere te mallengjehen