Rezultate te kerkimit per termin: +More

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.215Z

"O E BUKURA MORE"

Historia e nje kenge shqiptare 600-vjecare Kjo kenge mergimi, kaq e njohur dhe e dashur jo vetem per arbereshet, por edhe per arvanitet e Greqise dhe shqiptaret e te gjitha trevave, permban ne vetvete pothuajse gjithe sekretin historik te krijimit te fshatrave te arberesheve te Italise. Por shume pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.510Z

More do paraqese nje projektligj

Ministri i mbrojtjes i Frances Ferve More do te paraqese sot nje projektligj per demshperblimin e viktimave te kryera nga Franca ne Sahara dhe Polinesi nga viti 1960 deri ne 1996. Plani parashikon 10 milione euro qe do te destinohen per 150 mije persona civile por edhe ushtarake qe moren pjese ne te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.391Z

Pero Pejiç i thotë “JO” Çerno More-s

Nga Bullgaria, Eris Karagjozi- Sulmuesi kroat Pero Pejic nuk pranoi të bashkohet me skuadrën bullgare Cerno More. Kroati ishte një nga variantet kryesore për sulmin e "Detarëve", por sot u bë e qartë, se transferimi i futbollistit 26-vjecar të Dinamos, nuk do të arrihet. Lajmi u dha nga faq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.161Z

Basha përplaset me Artur Zhejin: Si je transformuar kështu more!

Lulzim Basha ka debatuar ashpër dje me gazetarët në emisionin Opinion. Mes tyre ka qenë edhe Artur Zheji. Basha nuk e ka mbajtur pa shfaqur dot zhgënjimin me këtë të fundit, pas disa pyetjeve akuzuese. Si je transformuar kështu more në kaq pak kohë. Ti ke qenë ndryshe, i ka thënë Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.845Z

More Raça me film për kërcënimet ndaj gazetarëve

"Where is Don" është filmi i ri i metrazhit të shkurtër i regjisores së re, More Raça. Ky film tregon 24 orë të jetës së një gazetareje, e cila për shkak të profesionit të saj edhe etikes gazetareske nuk lihet e qetë dhe kërcënohet vazhdimisht për punën e saj. "Filmi i xhiruar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.216Z

Luma-Vulinit: Ik more monstrum

Deklarata e Ministrit serb pa portofol Aleksander Vulin se Kosova është apartheidi i fundit në Evropë, duket se e ka nervozuar shumë e zëdhensin e Aleancës për Ardhmerinë e Kosovës, Ernest Luma. Ai përmes rrjetit social “facebook”, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.450Z

Erkan Sulejmani, shqiptari i Cherno More ( Varna )

Nga Bullgaria, Eris Karagjozi I zgjedhur si mesfushori n.1 brenda kufinjve Shqiperi per vitin 2006 – Erkan Sulejmani mberriti dje ne Sofie dhe qe neser do filloje te stervitet me ekipin e Cherno More (Varna). Atij tashme i eshte dhene vize pune dhe qetesisht mund te bashkohet me skuadren bre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama