Rezultate te kerkimit per termin: +Morina

Meta: total 1000 / total_found 2595 / time 0.001 / keyword[0] morina / docs[0] 2595 / hits[0] 4701 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Ofronte para për vota, kallëzohet penalisht Prefekti i Kukësit

Prefekti i Kukësit, Liman Morina është kallëzuar në Prokurorinë e rrethit Kukës, pasi dyshohet se ka konsumuar në zyrën e tij, veprën penale të shpërdorimit të detyrës dhe shit-blerjes së votës. Një qytetar pretendon përpara organit të prokurorisë dhe policisë së qarkut Kukës

No Pic available
  • 2017-06-24

Kallëzohet prefekti i Kukësit, u denoncua se ka blerë vota

Prefekti i Kukësit Liman Morina është kallëzuar në Prokurorinë e rrethit Kukës, pasi dyshohet se ka konsumuar në zyrën e tij, veprën penale të shpërdorimit të detyrës dhe shit-blerjes së votës. “Një qytetar pretendon përpara organit të prokurorisë dhe policisë së qarkut K

Denoncohet për blerje votash prefekti i Kukësit
  • 2017-06-24

Denoncohet për blerje votash prefekti i Kukësit

Prefekti i Kukësit, Liman Morina është kallëzuar në Prokurorinë e rrethit Kukës, pasi dyshohet se ka konsumuar në zyrën e tij, veprën penale të shpërdorimit të detyrës dhe shit-blerjes së votës. Një qytetar pretendon përpara organit të prokurorisë dhe policisë së qarkut Kukës

Pezullohet drejtori i ALUIZNI-t Shkoder, mori pjesë në fushatë
  • 2017-06-23

Pezullohet drejtori i ALUIZNI-t Shkoder, mori pjesë në fushatë

Drejtori i Drejtorisë së ALUIZNI-t Shkodër, socialisti Tonin Marku pezullohet përkohësisht nga detyra pasi ka marrë pjesë në fushatë  zgjedhore gjatë orarit të punës. Pezullimi i përkohshëm është firmosur nga drejtori i ri i ALUIZNI-t në bazë të marrëveshjes së 18 Majit, Ra

No Pic available
  • 2017-06-17

Arrestimi në Kroaci/ Vëllai i Ballist Morinës: Pret fëmijën e tretë, duan ta ekstradojnë në Serbi

Ismail Morina apo ndryshe i njohur si Ballist Morina heroi i Dronit të Beogradit vazhdon të jetë i ndaluar në Kroaci prej disa ditësh, aty ku sot Gjykata e Dubrovnikut sipas informacioneve që disponon Opinion.al do të japë edhe masën e sigurisë. Ballist Morina u ndalua tri ditë më parë

No Pic available
  • 2017-06-17

Kur këngëtaret shqiptare bëhen bashkë në Antalya

Këngëtarët shqiptare janë bërë bashkë për të kaluar pushimet në plazhet e mrekullueshme të Turqisë. Këtë gjë na e ka bërë të ditur këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina nëpërmjEt postimit të disa fottove në rrjetin e saj social instagram. Lori, Big Mama, Vjollca Haxhiu

No Pic available
  • 2017-06-15

Fjolla Morina dhe Big Mama me poza të nxehta në Turqi

Këngëtarja superseksi Fjolla Morina është duke shijuar rrezet e diellit në plazhet e mrekullueshme të Turqisë. Por ajo nuk është vetëm, në këto pushime e shoqëron kolegia Big Mama, të cilat së bashku po provokojnë përpara aparatit fotografik. Fjolla së fundi ka publikuar disa