Rezultate te kerkimit per termin: +Morines

Total: 219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.170Z

Kontrabande procedohet doganieri i Qafe Morines

Foto arkiv PUBLICITET Tropoje 12 tetor 2015 NOAal- Nje punonjes i doganes se Qafe Morines po procedohet penalisht nen akuzen e shperdorimit te detyresbr br Doganieri ID 29 vjec po hetohet pasi pasi gjate kontrollit te ushtruar nga policia ne automjetin tip Benz furgon me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.229Z

Haxhinasto Zgjerim rruges dhe godines ne doganen e Morines

Prishtine 27 janar 2015 NOAal- Ministri i Transportit dhe Infrastruktures Edmond Haxhinasto u takua me homologun kosovar Lutfi Zharku ku u disktuan nje sere ceshtjesh te transportit mes dy vendevebr br Gjate vizites se djeshme ne Kosove te ministrit Haxhinasto u diskutuan dy projektet me te rendes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.380Z

Fluks kosovaresh ne doganen e Morines

brbr30 mije shtetas te Kosoves qe ne oret e para te mengjesit te se shtunes kaluan doganen e Morines ne rrugetimin e tyre drejt brigjeve shqiptare por dhe drejt Ulqinit duke shenuar dhe rekordin ne kete sezon turistik Megjithese fluksi ishte mjaft i madh nuk pati radhe te gjata Statistikat e muajit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.215Z

Korrupsioni arrestohet polici ne doganen e Morines

foto ilustruese PUBLICITET Kukes 29 prill 2014 NOAal- Nje tjeter efektiv policie ka rene ne pranga sot nga Sherbimi i Kontrollit te Brendshembr br Pas policit ne Tirane nje tjeter efektiv eshte arrestuar kesaj here ne doganen e Morines ne Kokes pasi akuzohet per korrupsionbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.119Z

Cani ne doganen e Morines Lehtesi per udhetaret dhe operatoret ekonomike

Kukes 29 maj 2015 NOAal- Ministri i Financave Shkelqim Cani zhvilloi nje vizite pune ne doganen e Morines ne Kukes si dhe inspektoi ecurine e punimeve ne kete pike doganorebr Duke folur per mediat Cani tha se ne kete pike te kalimit te kufirit se qe prej dates 2 shkurt kur u lidh edhe kontrata per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.258Z

Apeli vendos sot per fatin e Ballist Morines

PUBLICITET Tirane 28 tetor 2015 NOAal -Gjykata e Apelit pritet te vendose sot per fatin e Ismail Morines i njohur me nofken Ballisti i cili ndodhet nen masen e sigurise arrest me burgbr br Morina u arrestua pasi u kap me dy arme pa leje ne Tirane nje dite para ndeshjes Shqiperi-Se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.816Z

Media britanike publikon videon e Ballsit Morines me arme

brbrKy eshte moment kur Ismail Morina i njohur si Ballisti u tregon armen e tij gazetareve britanik te cilet e intervistojne Personi i cili ka pranuar se ngriti dronin me 14 tetor te vitit te shkuar ne Beograd eshte shprehur se mban nje pistolete me vete Ne fillim ai thote se eshte loder por me vone

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama