Rezultate te kerkimit per termin: +Mosha

Meta: total 1000 / total_found 8982 / time 0.004 / keyword[0] mosha / docs[0] 8982 / hits[0] 12480 /
Pasi ta qëllosh, merri makinën, ja sa do pagohej maturanti që të vriste në Lezhë
  • 2019-04-01

Pasi ta qëllosh, merri makinën, ja sa do pagohej maturanti që të vriste në Lezhë

Ditën e djeshme Policia e Lezhës parandaloi një vrasje me pagesë duke arrestuar në kohë ekzekutorin dhe porositësin, që i kishte ofruar para për të realizuar krimin. Detaji më tronditës ishte mosha e vrasësit. Ai është adoleshenti me iniciale S.H, 18 vjeç dhe kishte marrë rrugën e

No Pic available
  • 2019-03-31

Kujtimet e spiunes ruse: Zbulimi është për seksin e fortë

Galina Ivanovna Markina spiunja e njohur ruse, është ndër të paktat në këtë profesion që ka lënë kujtimet e përvojës së saj. Pjesëmarrja në zbulim e kësaj gruaje, nisi menjëherë pas përfundimit të luftës dhe vazhdoi deri në fillim të viteve 80-të. Gjatë kësaj kohe, si e hua

No Pic available
  • 2019-03-23

Koleta dhe dashuritë e saj  

«Koleta dhe miket e saj» (Colette et lessiens), një libër që sapo është botuar në Paris nga shkrimtarja e njohur dhe akademikja franceze DominiqueBona. Në fakt, Koleta ska reshtur së ngacmuari fantazinë dhe frymëzimin e shumë autorëve, dhe çështë më interesantja, shumica femra, shk

Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare
  • 2019-03-21

Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare

Nga xhinset me bel të lartë te pantallonat ushtarake Adrian Clark në Guardian rendit hapat e gabuar të njerëzve përjetësisht të rinj: nga xhinset me bel të lartë të pëlqyera nga Obama te atletet Converse. U thoni po trikove të gjata dhe golfeve.

Analisti befason: Kemi një politikan psikopat! Po, për atë e kam fjalën!
  • 2019-03-20

Analisti befason: Kemi një politikan psikopat! Po, për atë e kam fjalën!

Nga Mustafa NANO Ne të gjithë i kemi mbushur mendjen vetes se me të mbushur 18 vjeç, bëhemi automatikisht të rritur dhe harrojmë se në këtë mes kemi të bëjmë me një konvencion. Me fjalë të tjera, nuk është se domosdoshmërisht në këtë moshë bëhemi të rritur. Thjesht kemi rën

Profecia e Mourinhos: Mbappe më i vlefshëm se Messi dhe Ronaldo
  • 2019-03-19

Profecia e Mourinhos: Mbappe më i vlefshëm se Messi dhe Ronaldo

Jose Mourinho beson se mosha e Kylian Mbappe dhe aftësia “e pabesueshme” e bën atë më të vlefshëm se Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Ylli i Paris Saint-Germain Mbappe ka ngritur Kupën e Botës, fitoi Ligën1, dy herë, shënoi 55 gola dhe u votua i katërti në Topin e Artë;

Portret i Merlin Monroe, biondja që dinte shumë!
  • 2019-03-17

Portret i Merlin Monroe, biondja që dinte shumë!

Në botën në të cilën ajo jetoi, asnjë njeri me rëndësi nuk përdori emrat e vërtetë. Emrat që ata përdorën u sajuan për ta si veshje magjike. Por, ajo nuk ishte kurrë e sigurte për emrin e saj, kështu që edhe për standardet e kësaj bote të gënjeshtërt, ajo ishte një krijesë