Rezultate te kerkimit per termin: +Moti

Meta: total 1000 / total_found 7865 / time 0.004 / keyword[0] moti / docs[0] 7865 / hits[0] 10191 /
No Pic available
  • 2017-06-17

Moti prishet në fundjavë, masa të freskëta ballkanike (VIDEO)

Fundjava parashikohet të jetë më e freskët për vendin. Pas pasditeve të nxehta, këtë fundjavë vendi ynë përfshihet nga një masë ajrore e freskët me origjinë ballkanike. Për pasojë të shtunën moti do të jetë i paqëndrueshëm,por vija bregdetare do të jetë kryesisht me diell. P

Moti prishet në fundjavë, masa të freskëta ballkanike
  • 2017-06-16

Moti prishet në fundjavë, masa të freskëta ballkanike

Fundjava parashikohet të jetë më e freskët për vendin. Pas pasditeve të nxehta, këtë fundjavë vendi ynë përfshihet nga një masë ajrore e freskët me origjinë ballkanike. Për pasojë të shtunën moti do të jetë i paqëndrueshëm,por vija bregdetare do të jetë kryesisht me diell. P

Koleksion i rrallë fotosh: Shqipëria në vitin 1922 dhe mahnitja e një amerikaneje
  • 2017-06-15

Koleksion i rrallë fotosh: Shqipëria në vitin 1922 dhe mahnitja e një amerikaneje

Ky koleksion me foto të rralla është publikuar në faqen e studiuesit Robert Elsie dhe janë realizuar në vitin 1922 nga Rozë Uajlldër Llejn. Fotot kryesisht janë nga Shqipëria e Veriut. Robert Elsie Nga Robert Elsie Koleksioni fotografik i Rozë Uajlldër Llejnit Rozë Uajlldër Llejn Shkri

No Pic available
  • 2017-06-15

Surprizat e motit, nuk ka plazh këtë fundjavë

Nëse keni planifikuar që këtë fundjavë ta kaloni në bregdet mbase do tiu duhet të ndryshoni plan pasi moti do të rezervojë surpriza. Duke nisur nga sot e deri te enjten tjetër përfaqsuesi i shërbimit të metrologjisë Metodi Marku sqaron se temperaturat do të pësojnë ulje. Metodi Mark

No Pic available
  • 2017-06-10

Të dielën ka shi, të martën temperatura shkon 36 gradë

Moti vazhdon kapriciot dhe, nga sa duket, plazh nuk do të ketë as këtë fundjavë. Nga parashikimet e fundit të sinoptikanëve, kjo e diel do të ketë mot me shi në pothuaj të gjithë territorin e vendit. Sinoptikania Rezarta Xhakollari raporton për Top Channel se kjo e diel do të mbizotër

No Pic available
  • 2017-06-08

Viola Spiro rrit temperaturat në këto ditë të nxehta

Moderatorja e emisionit Ora Skaner në Ora News, njihet si një nga moderatoret më seksi të sportit. Duke qenë se sezoni i plazhit ka filluar dhe moti ka qenë shumë i nxehtë , moderatorja ka postuar një foto në rrjetin e saj social Instagram, e cila ka rritur temperaturat edhe më shum

No Pic available
  • 2017-06-05

Basha në Kukës me tezën e diskriminimit krahinor, Rama ne Poliçan me atë gjinor

Basha premton se do të jetë një kryeministër i ekonomisë dhe i punës dhe jo një kryeministër i fasadës apo ekraneve. Nga ana tjetër Rama kërkon mandat të plotë më 25 qershor për të vijuar reformat që ka nisur në këtë 4 vjeçar. Basha përdori tezën e diskriminimit krahinor, ndë