Rezultate te kerkimit per termin: +Motrn

Total: 25
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Qllon pa dashje pr vdekje motrn

Pakujdesia ka shkaktuar vdekjen e nj 15 vjeareje n qytetin e Bajram Burrit. Nj 16 vjear, B.T., teksa ka qen duke luajtur me pistolet ka qlluar pa dashje mbi t motrn e tij 15 vjeare duke e ln at t vdekur n vend. E reja nuk ka mundur ti mbijetoj plags s marr ndrkoh q n vendngjarje kan mbrritur menjher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.349Z

Arrestohen dy vllezrit Buci, n krkim i treti

Pas ngjarjes t rnd t ndodhur nj dit m par n Lur policia ka arritur t vr n pranga dy nga vllezrit q akuzohen pr vrasjen e s motrs dhe Granit Gjoshit. Urim dhe Selman Buci kan tn n pranga dhe kan pranuar t ken vrar motrn e tyre 18 vjecare por jot dashurin e saj. Ende i lir sht vllai i tret, Ylli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.248Z

Topalli: Shteti do të jetë pranë familjeve që humbën të afërmit

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka ndrprer vizitn e saj n Zvicr pr t’u gjendur pran familjeve t viktimave t aksidentit tragjik, ku humbn jetn 14 persona. Kryeparlamentarja s bashku me deputet t Kuvendit, si Ndue Paluca, Arenca Trashani, Astrit Bushati, Gzim Dibra, G

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.183Z

Vlorë, rrëfehet 17 vjeçarja:Mësuesjame nxorri jashtë të takoja të birin 

Të tjera rreth shkrimit Vajza e refuzon, djali e qëllon me dy plumba VIDEO "Në Gjorm ka njerëz të armatosur" Shkarkohen drejtoresha e mësuesja PD: Goditje për arsimin në vend VLORE - 17 vjeçarja e plagosur nga sho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

30-vjeçari, dhunë ndaj ish të dashurës dhe babait të saj

Tiran Historia tronditse e studentes s ekonomikut Edhe pse policia dhe gjykata ia kishin ndaluar takimet me ish t dashurn, nj 30-vjear jo vetm q e ka takuar, por e ka krcnuar dhe dhunuar bashk me t atin e saj. Ngjarja e rnd ka ndodhur n Vor t Tirans, prpara pallatit t posts, ku ndodhet edhe nj bank

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.814Z

Akuzat, Albana Vokshi kërkon hetimin e Ramës

Deputetja e PD-s, Albana Vokshi, n prgjigje t deklaratave t vazhdueshme t PS-s pr t ngritur tym pa paraqitur asnj fakt konkret apo dokument komprometues, rikonfirmon se as ajo dhe as familja e saj nuk kan ndikuar n asnj rast n marrjen e licencave apo lejeve koncesionare n favor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.957Z

E bija e Marie Krajës, dhuratë Kuvendit jetën e shenjtores

N nder t figurs s humanistes Nn Tereza, kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, pruroi dje nj ekspozit fotografike t hapur n mjediset e Kuvendit. Kryeparlamentarja vlersoi figurn e humanistes shqiptare, por dhe familjen Kraja, q ka ndihmuar Nn Terezn kur komunizmi i kishte mbyllu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama