Rezultate te kerkimit per termin: +Mourinho

Meta: total 1000 / total_found 4172 / time 0.002 / keyword[0] mourinho / docs[0] 4172 / hits[0] 8913 /
No Pic available
  • 2017-06-20

Edhe Mourinho akuzohet për evazion fiskal: Deri në 3.6 mln $

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho është akuzuar nga prokuroria spanjolle për mashtrim met aksat gjatë kohës që ka qenë trajneri i Real Madridit. Portugezi akuzohet për evazion fiskal në vlerën e 2. 9 milionë dollarëve- 3. 6 milionë dollarëve mes vitit 2011 dhe 2012. Mourinho

No Pic available
  • 2017-06-07

Man. Utd e Chelsea në garë për Dybala

Paulo Dybala përfundon në shënjestrën e Manchester United dhe Chelsea. Sipas të përditshmes spanjolle Mundo Deportivo, 2 klubet angleze janë gati të hidhen në sulm për futbollistin e Juventusit sigurisht duke përfituar nga zhgënjimi i argjentinasit për humbjen në finalen e Cardiffit. S

Chelsea 55 milionë Euro për Leonardo Bonucci
  • 2017-06-06

Chelsea 55 milionë Euro për Leonardo Bonucci

Tre skuadra angleze në ndjekje të Leonardo Bonucci-t. E ardhmja e mbrojtësit të Juventusit, pas humbjes së finales së Champions League, mbetet në dilemë. Sipas mediave britanike tre janë skuadrat që janë vënë në ndjekjë të mbrojtësit 30-vjeçar. Manchaster City një kandidat i hersh

Ajax-Man. United, finalja që vlen Champions
  • 2017-05-24

Ajax-Man. United, finalja që vlen Champions

Finalja e 46-të  e kompeticionit do të  jetë  përballja e 5-të  mes Ajax dhe United kur të  zbresin në Friends Arena për trofeun e Europa League. Dy fitore për djajtë e po kaq për tulipanët që  kanë  vetëm një  objektiv, trofeun e dytë  evropian për  klube. Mourinho luan

Mançester Junajtid-Ajaks, finalja e Europa League më 24 maj
  • 2017-05-12

Mançester Junajtid-Ajaks, finalja e Europa League më 24 maj

Me 24 maj në Friends Arena të Stokholmit, Mançester Junajtid përballë Ajaks. Kjo është finalja e sezonit 2016-2017 që vendos përballë dy prej skuadrave më legjendare të kontinentit. Dy skuadra që kanë fituar shumë në Europë dhe këtë vit kërkojnë lavdinë në Europa League ku Dj

E.League, Mançester Junajtid dhe Ajaks për zyrtarizimin e finales
  • 2017-05-11

E.League, Mançester Junajtid dhe Ajaks për zyrtarizimin e finales

Mançester Junajtid dhe Ajaksi i Amsterdait janë dy favoritët ë mëdhenj për të siguruar finalen e madhe të Europa Leagues që do të zhvillohet me 24 maj në stadiumin Friends Arena të Solnas në Suedi. Gjysmëfinalet e kthimit të këtij kompeticione pritet të konfirmojnë Djajtë e Kuq dh

Mançester Junajtid çmenduri për Griezman
  • 2017-05-02

Mançester Junajtid çmenduri për Griezman

Si të blesh Antoine Griezman? Ka vetëm një rrugë. Një ofertë e çmendur. Ky është plani i Manchester United për ta transferuar asin francez në Old Traffod gjatë merkatos së verës pasi Atletico Madrid kërkon të arkëtojë sa më shumë për sulmuesin. Nëse vërtetohet raportimi i Dail