Rezultate te kerkimit per termin: +Mournihos

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] mournihos / docs[0] 4 / hits[0] 4 /
Rrëfimi kuqezi i De Biasit
  • 2017-07-11

Rrëfimi kuqezi i De Biasit

Në Shqipëri zhvillohej fushata elektorale, një shqiptar vinte në Shqipëri për të tërhequr një nga dekoratat më të larta, siç është Urdhri i Skënderbeut. Në Shqipëri zhvillohej fushata elektorale, një shqiptar vinte në Shqipëri për të tërhequr një nga dekoratat më të larta,

No Pic available
  • 2017-07-11

Rrëfimi i gjatë i De Biasit: Pengjet dhe prapaskenat në drejtimin e kombëtares

Në Shqipëri zhvillohej fushata elektorale, një shqiptar vinte në Shqipëri për të tërhequr një nga dekoratat më të larta, siç është Urdhri i Skënderbeut. Nuk bëhet fjalë për një person të zakonshëm, bëhet fjalë për ish-trajnerin e Kombëtares, Gianni De Biasi, i cili këtë t

No Pic available
  • 2013-04-19

Figo : Reali nën drejtimin e Mournihos fitimtare e Champions League

Luis Figo, ish-futbollisti i Real Madrid, ka bërë të qartë se mendon që e gjithë bota është në pritje të një përgjigje pozitive të Zhoze Murinjos, që ai të vazhdojë të drejtojë madrilenët edhe në të ardhmen. “E gjithë bota shpreson që Zhoze Murinjo të vazhdojë në drej

Oktapodi Iniesta: Do të fitojë Reali
  • 2011-04-15

Oktapodi Iniesta: Do të fitojë Reali

Oktapodi më i famshëm në botë, Paul, ka lënë pas trashëgimtarë. Janë dy që në Oberhausen të Gjermanisë, kanë parashikuar rezultatin e ndeshjes së madhe, Real Madrid – Barcelona. Oktapodi Iniesta (si Andresi i Bar&ccedi