Rezultate te kerkimit per termin: +Mousqetiers

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] mousqetiers / docs[0] 1 / hits[0] 2 /
No Pic available
  • 2009-01-25

Redon Makashi: “Ndarja ime me “qepën” dhe me Elton Dedën”

INTERVISTË/ FLET KANTAUTORI REDON MAKASHI Petrika GROSI Nëse kur flitet për ndarjen e Redon Makashit me Elton Dedën, natyrshëm shumëkush do të çonte në mendje grupin e dikurshëm “Musketierët” dhe largimin e Dedës në Amerikë, përsa i përket “qepës” nuk duhen krijuar ide të g