Rezultate te kerkimit per termin: +Move

Meta: total 92 / total_found 92 / time 0.000 / keyword[0] move / docs[0] 92 / hits[0] 113 /
Bllokoi 3 autostrada dhe 2 aeroporte, Turkish Airlines zhvendoset në shtëpinë e re(VIDEO)
  • 2019-04-08

Bllokoi 3 autostrada dhe 2 aeroporte, Turkish Airlines zhvendoset në shtëpinë e re(VIDEO)

#td_uid_1_5cab981d09170 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/4707-80x60.jpg) 0 0 no-repeat; } #td_uid_1_5cab9

Futbollistët e kombëtares ruse dhunojnë zyrtarin e shtetit (Video)
  • 2018-10-10

Futbollistët e kombëtares ruse dhunojnë zyrtarin e shtetit (Video)

Dy futbollistë të kombëtares ruse janë nën hetim, nën akuzën e sulmit ndaj një zyrtari të lartë të shtetit rus në një kafene në Moskë. Aleksandr Kokorin i Zenitit dhe Pavel Mamaev i Krasnodarit akuzohen se kanë sulmuar me karrige zyrtarin e ministrisë Denis Pak, duke e plagosur. Med

Hugo Çaves, diktatori dhe vdekja
  • 2018-08-13

Hugo Çaves, diktatori dhe vdekja

Nuk dua që të ikësh nga kjo botë pa të dhënë lamtumirën, sepse një numri të madh njerëzish u ke bërë një të keqe të pamasë, ke shkatërruar kushedi sa familje, ke detyruar turma të tëra bashkatdhetarësh të braktisin atdheun, ke zhytur në zi një numër të pallogaritshëm vatra

Sulmohet sportistja italiane: Kërkonin një tjetër, por është racizëm
  • 2018-07-30

Sulmohet sportistja italiane: Kërkonin një tjetër, por është racizëm

Sportistja italiane, Daisy Osakue, u godit me grushte, shkelma dhe vezë nga disa persona poshtë shtëpisë së saj në Moncalieri, në Torino. Atletja me origjinë nigeriane, por që përfaqëson Italinë, pësoi dëmtime të ndryshme por fatmirësisht jo shumë të rënda. Mjekët i kanë dhënë

F1, Verstappen triumfon në Austri; zhgënjen Mercedesi
  • 2018-07-01

F1, Verstappen triumfon në Austri; zhgënjen Mercedesi

Max Verstappen me Red Bull fitoi garën e Çmimit të Madh të Austrisë në Formula 1 të zhvilluar sot në pistën e Zwelteg, suksesi i parë sezonal për pilotin holandez, që bëri një garë të mirë dhe përfitoi nga situata e krijuara. Në vendin e dytë dhe të tretë u klasifikuan dy pilot

Për Karius nuk lejohet festa (Video)
  • 2018-05-03

Për Karius nuk lejohet festa (Video)

Liverpooli siguroi kalimin në finalen e UEFA Champions League, edhe pse u mposht me rezultatin 4-2 nga Roma, në Olimpico. Në kryeqytetit italian kishin udhëtuar edhe disa tifozë anglezë, ndërsa pas mbarimit të ndeshjes, futbollistët e Liverpoolit u afruan të festojnë me tifozët dhe të d

Njukasëll shpëton, Arsenali pëson humbjen e 11-të (Video)
  • 2018-04-15

Njukasëll shpëton, Arsenali pëson humbjen e 11-të (Video)

Arsenal ka pësuar humbjen e 11-të në Premier League teksa është mposhtur nga Njukasëll në St. James Park me rezultatin 2-1 pas një përmbysje të vendasve. Me këtë rezultat Arsenal tani mbetet në kuotën e 54 pikëve, dy më shumë se Burnley i vendit të gjashtë. Lacazette opens the sc