Rezultate te kerkimit per termin: +Mposhtet

Total: 685
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.730Z

La Liga, Barça mposhtet në Kamp Nou

Skuadra e Valencias ka rihapur luftën për titullin kampion në Spanjë duke mundur Barcelonën me rezultatin 3-2 në Kamp Nou. Katalanasit po dominonin në pjesën e parë të takimit, pas avantazhit të shpejtë me Sançez. Por miqtë arritën të ruanin portën nga gola të tjerë dhe u kundërp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.607Z

Bayerni, vështirë të mposhtet

Philipp Lahm beson se do jetë shumë vështirë për skuadrat tjera të ndërprenë serinë e fitoreve të Bayern Munichut në Bundesligë. Gjiganti bavarez ka fituar tetë xhirot e para në Kampionatin gjerman dhe Lahm beson se nëse skuadra vazhdon me formën aktuale, do të jetë vështirë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.434Z

FOTOT/ Krizantema-S, tanku perfekt që nuk mund të mposhtet

Ka emrin e një lule por aftësitë e tij janë të llahtarshme. Krizantema-S është tanku më i fundit rus i cili është super i sofistikuar. Ai mund të shkatërrojë çdo lloj tanku, madje edhe ata që kanë sistem mbrojtje nga lëndët shpërthyese. Predhat e tij kanë një shpejtësi prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.579Z

Australi, kryeministri mposhtet nga rivali i tij në parti dhe jep dorëheqjen

Kryeministri i Australisë, Tony Abbott ka humbur zgjedhjet brenda Partisë Liberale, duke u mposhtur nga një ministër i kabinetit të tij, Malcolm Turnbull. Ndërkohë, ligjvënësit liberalë kanë votuar që Julie Bishop të mbetet nënkryetare e partisë. Humbja brenda partisë së tij nënkup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.963Z

Brazil 2014, Italia ikën në shtëpi, mposhtet nga Uruguaji

Italia është skualifikuar nga Botërori Brazil 2014 që në fazën e ndeshjeve të treta në grupe ashtu siç ndodhi 4 vjet të shkuara në Afrikën e Jugut. Takimi deciziv përballë Uruguajit, në të cilin axurrëve iu mjaftonte edhe barazimi për të avancuar më tej në Botërorin brazilian,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.060Z

Ancelotti ka harruar se si mposhtet Barcelona!

Carlo Ancelotti nuk ka aspak bilanc të mirë me Barcelonën. Në prag të supersfidës me Barcën, mediat katalonase përmendin statistikat e mira që i kanë me trajnerin italian. Në 10 ndeshjet e zhvilluara ndaj skuadrave të Ancelottit, Barcelona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.227Z

Sëmundja e lëkurës psoriasis, tani mund të mposhtet me antitrupa

Shëndet – Një dritë jeshile është dhënë për të gjithë ata persona që vuajnë nga sëmundja e lëkurës psoriasis ose inflamacioni i saj. Zbehja e këtij të fundit do të çojë drejt kurimit të plotë të sëmundjes. Ilaçet e para kundër saj do të dalin shumë shpejt në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama