Rezultate te kerkimit per termin: +Mso

Meta: total 338 / total_found 338 / time 0.000 / keyword[0] mso / docs[0] 338 / hits[0] 7388 /
No Pic available
  • 2017-09-27

A është bota në prag të shkatërrimit nga një luftë bërthamore?

Çdo javë, shohim provokime të reja mes Donald Trump dhe Kim Jong-Un. Por çfarë do të thotë me të vërtetë? Tensionet kanë çuar në shkëmbime gjithnjë e më të forta, stërvitje ushtarake dhe teste raketore secila prej të cilave, ka shpënë në kërcënime më të mëdha nga të dy v

SKENARËT: Çfarë ndodh, nëse Koreja e Veriut shkon në luftë me SHBA
  • 2017-09-26

SKENARËT: Çfarë ndodh, nëse Koreja e Veriut shkon në luftë me SHBA

Çdo javë, shohim provokime të reja mes Donald Trump dhe Kim Jong-Un. Por çfarë do të thotë me të vërtetë? Tensionet kanë çuar në shkëmbime gjithnjë e më të forta, stërvitje ushtarake dhe teste raketore secila prej të cilave, ka shpënë në kërcënime më të mëdha nga të dy v

No Pic available
  • 2016-12-29

Bëj kujdes nga ajo që kërkon zoti Putin

Nga Stephen Crowley Debati i fortë mbi ndërhyrjet në kompjutera nga ana e Rusisë, bashkëfajësinë e Kremlinit dhe nëse këto ndërhyrje ndikuan që zgjedhjet të shkonin në favor të Trumpit, do të vazhdojë për disa kohë. Më pak i debatueshëm është fakti që Trumpi ka sinjalizuar mar

No Pic available
  • 2015-11-05

Rapiscan, gjithçka për vjedhjen e shekullit, Gajo: Biznesi ti drejtohet Gjykatës Europiane

Të Paekspozuarit, emisioni i gazetarit Ylli Rakipi, gjithçka për Rapiscan, Vjedhja e shekullit, koncesioni më korruptiv. Në këtë emision do të shihni sesi një send, pajisje, ju vjedh shqiptarëve 210 milion euro. Të ftuar në studion e Të Paekspozuarit, ekspert të ekonomisë, gazetar dhe

FOTO/ Kjo bionde ju lë pa frymë!
  • 2015-08-15

FOTO/ Kjo bionde ju lë pa frymë!

Sarah Harris është një modele superbombë. 21 vjeçarja së fundmi është bërë imazh i një firme uji ku duket super hot.   Veç bukurisë së Sarah-s nuk mund të mso të të mbeten ne mendeje edhe format e saj shperthyese, sidomos gjoksi.  

FOTO/ Rita Ora një super bombë në New York
  • 2015-05-04

FOTO/ Rita Ora një super bombë në New York

Rita Ora tashmë vështirë të mso ketë pas vetes sytë e gjithë botës kudo që shkon dhe në çdo gjë që bën apo promovon. Së fundmi ajo është fotografuar nëNew York ku dukej super seksi. E veshur e gjitha në të zeza, Rita ka rrëmbyer vështrimet e të gjithëve.

No Pic available
  • 2015-01-09

Përse nuk duhet toleruar ky barbarizëm i ri

Nga Ramin Jahanbegloo Sulmi barbar dhe çnjerëzor ndaj gazetarëve të pafajshëm dhe karikaturistëve francezë të revistës Charlie Hebdo - në vijim të ngjarjeve si masakra e Peshavarit, vrasjeve të Jezidëve të pafajshëm nga Shteti Islamik dhe rrëmbimi i 172 vajzave nga Boko Harami në