Rezultate te kerkimit per termin: +Msohet

Total: 335
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.926Z

Vritet 15-vjeçari, policia dyshon për hakmarrje

Nj ngjarje e rnd ka ndodhur rreth ors 14 n qytetin e Durrsit, kur nj person sht goditur pr vdekje me arm zjarri. Gjithka msohet se sht zhvilluar n afrsi t stacionit t furgonave t linjs Durrs-Tiran. Viktima mashkull, Mario Curri i moshs 15 vje, ka ndrruar jet menjher. Policia, e cila ka mbrritur n ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Gjendet nj predh n ujrat e Adriatikut

Nj min detare sht gjetur ujrat e Adriatikut n mngjesin e s djels. Ajo sht gjetur nga motopeshkatorja Emiliano. Burimet bjn t ditur se predha sht gjetur pran Kepit t Palit, 7 milje n veri t Durrsit. msohet se mina sht gjetur n thellsin ujore 81-87 metra dhe n kuadrantin detar 27 n koordinatat: gjrsia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.202Z

FMN takim me deputetët e komisionit të ekonomisë

Nj ekip i Fondit Monetar Ndrkombtar, i kryesuar nga shefi pr Shqiperin Gervin Bell, ka zhvilluar paraditen e sotme nj takim me antart e komisionit t ekonomis dhe financave n Kuvend. Msohet se n fokus t biseds, kan qen zhvillimet fiskale dhe masat q po merren pr ruajtjen e stabilitetit n vend. Nj ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.271Z

Ngërçi, socialistët europianë apel PS-së për bashkëpunim

Europarlamentart jan t shqetsuar pr situatn politike n Shqipri. N nj deklarat, zyrtart e Grupit t Aleancs Progresive t Socialistve dhe Demokratve n Parlamentin Europian bhet apel pr forcat politike shqiptare, pr t nisur nj dialog konstruktiv mes palve pr t'u arritur nj zgjidhje dhe pr t forcuar proc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.566Z

Pas sondazheve, priten ndryshime në statutin e PS

Prej paradites n selin roz, grupi i puns pr ndryshimet n statut po punon pr tndryshimet e statutit t Partis Socialiste. Ndryshimet, msohet se po bhen duke u bazuar dhe n rezultatet e pyetsorit q socialistt shprndan pak muaj m par pr antarsine e tyre. Kto ndryshime q i bhen statutit t partis m t ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.351Z

Rama, takim me deputetët e qarkut të Tiranës

Edi Rama ka thirrur n nj mbledhje deputett e qarkut t Tirans pr t’i krkuar t shtojn takimet me bazn. N mbledhjen informale msohet se kryesocialisti i ka urdhruar t zgjedhurit e qarkut m t madh n vend q t jen sa m pran elektoratit t tyre n mnyr q kushdo qoft aksioni politik i radhs i selis roz,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.231Z

Incident në Bushat, polici qëllon për vdekje kolegun

Nj ngjarje e rnd ka tronditur gjat mesdits Komunn e Bushatit n Shkodr. Nj efektiv i Policis s Shtetit ka mbetur i vrar, pas nj sherri me kolegun e tij. Viktima sht Tom Jakimi, punonjs i Policis s Shtetit n Pikn e Kontrollit n Kryebushat. Ai u qllua me arm zjarri nga kolegu i tij Ramiz Ademi. Msohe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama