Rezultate te kerkimit per termin: +Mun

Meta: total 1000 / total_found 1826 / time 0.001 / keyword[0] mun / docs[0] 1826 / hits[0] 2764 /
Analisti godet Ramën: Nëse më thotë derr, do ta shaja
  • 2019-03-26

Analisti godet Ramën: Nëse më thotë derr, do ta shaja

Kryeministri Edi Rama i ka bërë pjesë të fjalorit të tij sulmet dhe ofendimet ndaj gazetarëve nga kazani deri tek derrat. Por analisti Shpëtim Nazarko i ftuar në emisionin “360 gradë thotë se nëse do i ishte drejtuar atij derr do ti kishte kthyer këtë përgjigje: A nuk më ha mun

Relaks dhe peizazhe të frikshme, 10 destinacione skenike në Europë (FOTO)
  • 2019-01-26

Relaks dhe peizazhe të frikshme, 10 destinacione skenike në Europë (FOTO)

Nga Skocia në Puglia, Europa e vërtetë dhe peizazhet e saj të mrekullueshme Udhëtimi me autobus në Europë mund të jetë një mundësi e shkëlqyeshme për tu zhytur në peizazhe të bukura të jashtëzakonshme: gjiret dhe shkëmbinjtë, fshatrat piktoreske, liqenet dhe kodrinat, për t’

No Pic available
  • 2019-01-03

Ambasadori i Koresë së Veriut në Itali po fshihet

Një diplomat i Koresë së Veriut, i cili ka shërbyer si ambasador në Itali, po fshihet. Kjo është bërë e ditur nga agjencia e spiunimit të Koresë së Jugut. Ligjvënësi jugkorean, Kim Min-ki tha se një zyrtar nga Shërbimi Kombëtar i Inteligjencës e ka ndarë informacionin me deputet

Matis  ballë telajos gjer në ditën e fundit
  • 2018-12-27

Matis ballë telajos gjer në ditën e fundit

Edhe pse në moshë të thyer dhe shumë i sëmurë, dukej se plaku Matis (Henri Matisse) nuk donte të hiqte dorë nga piktura dhe peneli i tij. Atje në Nice, ku ishte vendosur prej vitesh dhe ku punonte së fundi në një dhomë hoteli, ai donte ta çonte deri në fund aventurën e tij pikturale,

No Pic available
  • 2018-04-29

Koreja e Veriut do të mbyllë vendtestimin bërthamor në maj

Baza e testimit të armëve bërthamore të Koresë së Veriut do të mbyllet në maj. Lajmin  historik e ka njoftuar zyra e presidentit të Koresë së Jugut. Një zëdhënës tha se mbyllja e bazës së Punggye-ri do të bëhet në praninë e ekspertëve të huaj. Ekspertë nga Koreja e Jugut dhe

Shoferi shkodran: A mun e shef vet nji kët? Policia e arreston!
  • 2017-10-04

Shoferi shkodran: A mun e shef vet nji kët? Policia e arreston!

Një 30 vjeçare nga Shkodra përfundoi në pranga pasi synoi të korruptonte punonjësit e policisë rrugore me një shumë prej 20 mijë lekësh të vjetra. Në pranga  përfundoi shtetasi me iniciale A.C, banues në lagjen Mark Lula, i cili u arrestua në vendin e quajtur lagjja Perash, teks

VIDEO/ Nuk i kam tana, a mun e shef vetë nji kët , arrestohet shkodrani  pas tentativës për të korruptuar policin
  • 2017-10-04

VIDEO/ Nuk i kam tana, a mun e shef vetë nji kët , arrestohet shkodrani  pas tentativës për të korruptuar policin

Një i ri është vënë në pranga pasi tentoi të korruptonte punonjësit e policisë rrugore me një shumë prej 2 mijë lekësh të rinj. Shtetasi  A.C  po drejtonte mjetin  e tij tip Benz në mungesë dokumentacioni  në vendin e quajtur lagja Perash tek sheshi Isa Boletini, Shkodër. Ai p