Rezultate te kerkimit per termin: +Muajit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.127Z

Shala, lojtar i muajit

Drilon Shala është shpërblyer me çmimin lojtari më i mirë i muajit në Finlandë. Sulmuesi kosovar pati paraqitje fantastike në muajin qershor duke shënuar tre gola vendimtarë për Lahtin. Për këtë premi, 24-vjeçari falënderon shokët e skuadrës, ndërsa nga ta kërkon që ta ruajnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.418Z

Shifrat e muajit më të suksesshëm

Korriku Eksportet shqiptare gjatë muajit korrik 2010 kanë gjithashtu rritje në sasi e vlerë krahasuar me muajin korrik 2009. Volumi i eksporteve shqiptare në këtë muaj ka qenë 209.7 mijë tonë nga 184.6 mijë tonë të regjistruar në të njëjtën periudhë të një viti më parë. Ndërs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.463Z

Financimi i Obamës, rënie gjatë muajit prill

43.6 milionë dollarë është shuma e mbledhur gjatë muajit prill për fushatën zgjedhore nga presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barak Obama. Shuma është më e vogël se ajo e muajit mars, që kapte vlerën e 53 milionë dollar&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.468Z

Gashi, lojtari i muajit te Colorado

Shkëlzen Gashi shton koleksionin e çmimeve individuale në Major League Soçer. Sulmuesi shqiptar u përzgjodh si Lojtari i Muajit Tetor te Colorado Rapids, duke fituar anketën e organizuar nga faqja zyrtare e klubit amerikan me tifozët. Kuqeziu fitoi garën përballë dy shokëve të repartit s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.262Z

Rama: Reforma në drejtësi, brenda muajit mars!

Kryeministri Rama ka folur pas takimit me John Kerryn duke theksuar bashkëpunimin mes dy vendeve. Shqipëria do të vazhdojë bashkëpunimin e ngushtë dhe të pakushtëzuar me Amerikën, aleatin tonë të madh. Do të vazhdojmë të mbështesim misionin në Afganistan deri përsa kohë Amerika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.022Z

Balaj shpallet lojtari i muajit

var fbShare url httpvizionplusalbalaj-shpallet-lojtari-i-muajitsize smallbrbrBalaj shpallet lojtari i muajitbrbr brbrMe 4 gola ne kampionat nje ne kupe dhe nje asist Bekim Balaj eshte shpallur lojtari i muajit te ekipi i Terek Groznit Shkodrani ka surprizuar ne kampionatin rus teksa po ben nje par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.267Z

Bashkia, rehabilitim brenda muajit 50 akseve

TIRANE- Rehabilitim rrugeve te amortizuara ne kryeqytet, nderhyrje brenda muajit ne mbi 50 segmenete rrugore. Keshtu ka deklaruar Drejtori i Përgjithshëm i Planifikimit dhe Menaxhimit të Shërbimeve në bashkine e Tiranes, Taulant Zeneli, sipas te cilit gjithcka do te realizohet brenda muajit. Gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama