Rezultate te kerkimit per termin: +Muhamet +Hasmuja

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] muhamet / docs[0] 2857 / hits[0] 3919 / keyword[1] hasmuja / docs[1] 2 / hits[1] 2 /
No Pic available
  • 2017-03-10

Mars 97, Shaqir Vukaj: Urdhrat e Gazidedes kundër jugut

Dje gazeta “Dita” botoi pjesën e parë të kujtimeve të ish-ministrit të Mbrojtjes në vitin 1997, Shaqir Vukaj. Ishte dita e parë e tij si ministër dhe në vazhdim ai tregton tmerret që ka parë se kishin bërë paraardhësit e tij demokratë në ato zyra. Urdhrat e Bashkim Gazide

No Pic available
  • 2009-04-06

Anëtarësimi në NATO dhe modestia e ushtarakëve shqiptarë

Nga Xheladin ÇELMETASot, shqiptarët, të gjithë së bashku festojnë evenimentin më të madh në historinë e tyre; anëtarësimin në aleancën më të fuqishme të Globit, NATO. Është një finalizim i suksesshëm i përpjekjeve 19 vjeçare të Shqipërisë e shqiptarëve për tu shkëputur n