Rezultate te kerkimit per termin: +Muharrem +Daka

Meta: total 40 / total_found 40 / time 0.000 / keyword[0] muharrem / docs[0] 2547 / hits[0] 3755 / keyword[1] daka / docs[1] 968 / hits[1] 2057 /
No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-17

Zgjedhjet 8 qershorit në Kosovë, ja lista e kandidatëve të PDK e VV

Prishtine- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i dha edhe 24 orë kohë partive politike për të përmirësuar listat zgjedhore për zgjedhjet e 8 qershorit. Ndërkohë mediat kanë nisur të publikojnë listat e kandidatëve të partive. Nga ana e saj kryetarja e KQZ Valdete Daka tha se të gjitha flet

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

No Pic available
  • 2014-02-21

Zaganjori pret delegacionin nga Kosova, bashkëpunim për një gjyqësor të pavarur

Kryetari i Gjykatës së Lartë të Republikës së Shqipërisë, Xhezair Zaganjori, si dhe anëtarë të tjerë të kësaj gjykate, kanë pritur një delegacion të nivelit të lartë të Këshillit Gjyqësor të Kosovës kryesuar nga Kryetari i këtij Këshilli, Enver Peci. Kryetari i Gjykatës s

Politikanët bëjnë thirrje për zgjedhje demokratike
  • 2013-12-01

Politikanët bëjnë thirrje për zgjedhje demokratike

(E plotësuar) Kryetari i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, ka votuar në vendbanimin e tij në Hajvali, në shkollën “Shkëndija”. (Foto: Behgjet Pacolli) Pacolli është shprehur se beson se do të fitojë kandidati më

Kosova votoi, pjesëmarrja 45,79% pa veriun. Ja fituesit sipas rezultateve të para
  • 2013-11-04

Kosova votoi, pjesëmarrja 45,79% pa veriun. Ja fituesit sipas rezultateve të para

PRISHTINË-Në orën 19 janë mbyllur rreth 800 qendrat e votimit në 38 komuna të Kosovës, ku sot është votuar për pushtetin komunal.Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, tha se sipas të dhënave paraprake, diç më shumë se 45 për qind e mbi një milion e 700 mijë

Kosova votoi, pjesëmarrja 45,79% pa veriun. LDK kryeson në Prishtinë, PDK e 3-ta
  • 2013-11-04

Kosova votoi, pjesëmarrja 45,79% pa veriun. LDK kryeson në Prishtinë, PDK e 3-ta

PRISHTINË-Ka përfunduar mbrëmjen e së dielës, procesi zgjedhor në Kosovë, i pari gjithëpërfshirës në vend, prej shpalljes si shtet i pavarur. Nga rezultatet paraprake bëhet me dije se në këto zgjedhje lokale, në Prishtinë, ku bëhet edhe 'lufta' më e madhe, kryetari i saj aktual, Is