Rezultate te kerkimit per termin: +Mulaj

Total: 360
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.274Z

Ndahet nga jeta poeti Avni Mulaj

Letërsia shqipe humbi poetin e njohur Avni Mulaj, i cili u nda nga jeta në 4 shkurt në SHBA.  Mbaroi ashtu i qetë, pa u ankuar, pa bezdisur askënd. Pikërisht ashtu siç edhe jetoi çdo minutë të jetës së tij, njoftoi miqtë Pirro Dollani, duke i bërë me pak fjalë portretin dhe duke pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.704Z

Zef Mulaj në katër gjuhë evropiane

Nga Express më 21 korrik 2011 në ora 09:02 “Anatomia e Atdheut tim” quhet libri i fundit i poetit shqiptar, Zef Mulaj. Poezitë në të janë shkruar në disa gjuhë, në shqip, italisht, gjermanisht e anglisht, ndërkaq përurimi i librit u organizua në Porto Recanati, afër Akcon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.748Z

Sulmohet fizikisht Myzejene Selmani nga Ismet Mulaj

(E plotësuar) Në mes të përleshjes së Myzejene Selmani dhe Ismet Mulaj ka hyrë edhe kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se Pacolli i ka kërkuar nga të dy zyrtarët e AKR-së që ras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.314Z

Ish-ministri Mulaj paditë Spitalin Amerikan

Ish ministri i Tregtisë dhe Industrisë Ismet Mulaj, ka filluar betejën ligjore me Spitalin Amerikan. Ai po e akuzon këtë spital për trajtimin jo profesional dhe të papërgjegjshëm që rrezikuan jetën e një familjari të tij. Ish-ministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.074Z

Ja si “vajton për popull” ministri i ri, Ismet Mulaj (Foto)

Ismet Mulaj, javën ne kaluar është emëruar ministër në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, në vend të Bernard Nikajt që dha dorëheqje javë më parë. Ismet Mulaj, anëtar i AKR-së, është pak i njohur n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.704Z

Agim Llupo dhe zëdhënësja Mulaj, marrin banesë sociale nga Bashkia e Tiranës

Agim Llupo Bashkia e Tiranës është përfshirë në një skandal për shkak se ka miratuar dhënien e një kredie të butë për gardistin Agim Llupo, i cili akuzohet për vrasjen e një prej katër protestuesve të 21 janarit. Në listë, dhënia e shtëpisë sociale është bërë në emër të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.706Z

Agim Llupo dhe zëdhënësja Mulaj marrin banesë sociale nga Bashkia e Tiranës

Agim Llupo Bashkia e Tiranës është përfshirë në një skandal për shkak se ka miratuar dhënien e një kredie të butë për gardistin Agim Llupo, i cili akuzohet për vrasjen e një prej katër protestuesve të 21 janarit. Në listë, dhënia e shtëpisë sociale është bërë në emër të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama