Rezultate te kerkimit per termin: +Mulleti

Meta: total 235 / total_found 235 / time 0.000 / keyword[0] mulleti / docs[0] 235 / hits[0] 668 /
No Pic available
  • 2018-11-14

Shkëlzen Berisha kërkon dënimin e Ballës, deputeti nuk paraqitet në gjyq

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ishte sot në gjyq për padinë që ka ngritur ndaj deputetit të Partisë Socialiste, Taulant Balla.  Ky i fundit nuk ishte i pranishëm në seancë, ndërsa djali i ish-kryeministrit Berisha kërkoi dënimin e Ballës për deklarimet e bë

Kur arti zbuste turmat (Foto)
  • 2018-09-25

Kur arti zbuste turmat (Foto)

Ollga Shuraja do ti bashkohej thirrjes së Ministrisë së Shtypit dhe Propagandës e Kulturës Popullore për aktorë të rinj më 17 maj të vitit 1945. Pasi kishte provuar Luftën Nacionalçlirimtare si partizane, ajo kërkon një tjetër sfidë në jetën e saj teatrin. Emri i saj është i pari

Shpërndahen sot 120 banesa për familje të pastreha, ja lista e përfituesve
  • 2018-01-31

Shpërndahen sot 120 banesa për familje të pastreha, ja lista e përfituesve

Problemi i strehimit për rreth 120 familje në nevojë, të prekura kryesisht nga zbatimi i projektit të rehabilitimit të Lumit Tirana dhe familje të tjera të komunitet rom do të marrë zgjidhje. Këshilli Bashkiak do të miratojë sot projektvendimin për dhënien në huamarrje pa pagesë të

No Pic available
  • 2017-09-13

Vidhnin naftë nga firma e ndërtimit, në pranga 3 persona

Tre persona janë arrestuar nga policia pasi akuzohen për vjedhje të naftës nga eskavatori i një firme ndërtimi, që merret me ndërtimin e rruhës Tiranë-Elbasan. Në kuadër të operacionit të koduar Mulleti u arrestuan Fatos Hasa, 27 vjeç, banues në fshatin Thumanë, Roland Puleci, 26 vj

Vidhnin naftë nga kantieri i ndërtimit; 3 në pranga
  • 2017-09-13

Vidhnin naftë nga kantieri i ndërtimit; 3 në pranga

Tre persona janë arrestuar nga policia pasi akuzohen për vjedhje të naftës nga eskavatori i një firme ndërtimi. Në kuadër të operacionit të koduar Mulleti u arrestuan Fatos Hasa, 27 vjeç, banues në fshatin Thumanë, Roland Puleci, 26 vjeç, banues në Fushë Krujë dhe  Sul Lami, 28 vj

No Pic available
  • 2017-09-02

Në kampet e Tepelenës ku jeta dhe vdekja shkriheshin bashkë.

“Me nisen me kater femije ne kampin e Turanit. Vdekjet shkaktoheshin nga dizanteria, tifoja e morrit dhe helmimet. Vdekje, vdekje, vdekje çdo dite, çdo nate, ne mengjes, ne dreke, ne darke. Jetoja bashke me dy gra te reja nga Miredita; Gjelen dhe Mriken. Kishin dy vajza: Prela dhe Dila. U se

Pyllëzimi i Parkut të Liqenit të Farkës, Veliaj: Mbjellim 2 mijë pemë brenda marsit
  • 2017-03-11

Pyllëzimi i Parkut të Liqenit të Farkës, Veliaj: Mbjellim 2 mijë pemë brenda marsit

Liqeni i Farkës po kthehet në një zgjedhje e bukur për të gjithë ata qytetarë që duan ta kalojnë kohën e lirë dhe fundjavën larg zhurmës së qytetit, në një mjedis që ofron qetësi, por edhe ajër të pastër. Falë investimit të Bashkisë së Tiranës për ndërtimin e shëtitores

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama