Rezultate te kerkimit per termin: +Mund

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.405Z

Lacio mund Juventusin

Lacio mund Juventusin me rezultatin 2-1 ne takimin e vlefshem per kupen e Italise.Pavaresisht se Juventus kryesonte pjesen e pare me rezultatin 1-0 Lacio permbys gjithcka duke shenuar 2 gola.Ne fund te ndeshjes Ranieri akuzon arbitrin nderkohe qe trajneri i Lacios sqaron se skuadra e tij mund te kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.730Z

Mund të ishte më keq, ajo mund të merrte drogë

Babai krenar i një vajze vetëm 12 vjeç, që u bë nëna më e re në Britaninë e Madhe pasi lindi tre ditë më parë, tha se preferonte më mirë ta shihte shtatzënë sesa të zbulonte se ajo merr drogë. Nxënësja, që mbeti shtatzënë me të dashurin e saj 13- vjeçar kur ishte vetëm 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.293Z

Shuperka: “Alkoolizmi s mund të kurohet por mund të trajtohet”

Autori i Lajmit: red.Në intervistën e mëposhtme Roland Shuperka, koordinator komëbtar për Politikat e Kontrollit të Alkoolit në Institutin e Shëndetit Publik flet për pasojat dhe rrezikun e alkoolit në shëndetin tonë. Si mund ta lësh alkoolin dhe mos të jesh i varur ndaj tij? Rreziku t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.020Z

Ivanoviç: Mund të fitojmë, por edhe mund të humbim

Beograd - Sekretari shtetëror në Ministrinë për Kosovën në qeverinë serbe, Oliver Ivanoviq ka shprehur bindjen e tij se “vendimi” i Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë do të jetë në favor të Serbisë, por ka shtuar se - duhet qenë të kujdesshëm - “sepse vendimi mund të je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.355Z

Mund t'ia dalim

Josip Kuze insiston se Kombëtarja shqiptare mund të kualifikohet në Botërorin 2014, pasi i mësoi emrat e kundërshtarëve të fazës preliminare. Trajneri kroat vlerëson lart kundërshtarët si Zvicra e Norvegjia, por edhe Slloveninë. Ai insiston se shqiptarët në këto kualifikime do të j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

Scholes mund t largohet

Scholes mund t largohet Mesfushori veteran i Manchester United, Paul Scholes ka theksuar se mund t largohet nga Old Trafford n fund t ktij sezoni. 35 vjeari nuk sht duke u paraqitur rregullisht dhe mund t krkoj klub t ri gjat vers s vitit t ardhshm. Nuk ndiej se jam dukekontribut aq sa kam dshir. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.153Z

Mund të tërhiqemi

Edita Tahiri për herë të parë ka folur për mundësinë që Kosova ta braktisë dialogun, nëse pala serbe nuk zbaton marrëveshjet. Zëvendëskryeministrja ka thënë se çdo veprim i Prishtinës do të jetë në koordinim me BE’në dhe SHBA’në. Sipas saj, ende nuk ka një datë për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama