Rezultate te kerkimit per termin: +Mundo

Meta: total 993 / total_found 993 / time 0.000 / keyword[0] mundo / docs[0] 993 / hits[0] 1196 /
Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)
  • 2019-03-13

Georgina, lot në tribuna dhe postim emocionues për CR7 (Foto)

#td_uid_1_5c8973ef56669 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/10907986-6801811-Cristiano_Ronaldo_s_girlfriend_Georgina_Rodriguez_cries_tears_of-m-49_1

Neymar nostalgjik, nuk i përmban lotët për Messin (Video)
  • 2019-02-25

Neymar nostalgjik, nuk i përmban lotët për Messin (Video)

Neymar Jr ndodhet në Brazil, ku po vijon fazën e riaftësimit pas dëmtimit në shputën e këmbës. Në një intervistë për mediet vendëse ylli i PSG, ndërsa por fliste për ish-shokun e tij të skuadrës te Barcelonës, Lionel Messi, nuk i përmbajti emocionet. Argjentinasi dhe braziliani nd

No Pic available
  • 2019-02-08

Rakitic projekton kalimin te Interi

Ivan Rakitic te Interi nuk është thjeshtë më një hipotezë. Edhe pse mesfushori kroat ka deklaruar publikisht se dëshiron të rinovojë kontratën aktuale me Barcelonën e ardhmja e tij mund të jetë në Milano me ngjyrat zikaltër. Ky lajm i bujshëm është botuar sot në faqen e parë të

Neymar te Barça? Ja pse është e mundur
  • 2019-01-08

Neymar te Barça? Ja pse është e mundur

Neymar mund të kthehet te Barcelona! Ky është lajmi më i fundit i El Mundo Deportivos, që i referohet një takimi në Brazil të përfaqësuesve të sulmuesit aktual të PSG-së me Andre Cury-n, vëzhguesin blaugrana për Amerikën e Jugut. Palër, sipas medias pranë klubit katalan, kanë disk

E ardhmja e Barcelonës, në duart e legjendave të ekipit!
  • 2018-12-28

E ardhmja e Barcelonës, në duart e legjendave të ekipit!

Gerard Pique më 2 shkurt do të mbushë 32 vjeç, që do të thotë se ka nisur periudha përmbylljes së karrierës. Në fakt, mbrojtësi blaugrana, sipas El Mundo Deportivos ka në plan ta përshpejtojë procesin e varjes së këpucëve në gozhdë. Ai ka planifikuar të luajë në nivelet më t

Jurgen Klopp zgjedh mes Messit dhe Ronaldos
  • 2018-12-24

Jurgen Klopp zgjedh mes Messit dhe Ronaldos

Liverpooli i tij po bën mrekullinë, duke konsoliduar vendin e parë në klasifikimin e Premier Leguae-s, çka premton sukses në rrugën drejt titullit që mungon në shtëpinë e The Reds që nga viti i largët 1990, dhe, njëherazi, duke qenë favorit për triumfin në finalen e Championsit kët

Topi i Artë, motrat e Cristianos: Botë e kalbur, me mafia dhe parà!
  • 2018-12-04

Topi i Artë, motrat e Cristianos: Botë e kalbur, me mafia dhe parà!

Familja e Cristiano Ronados shpërthen në akuza pasi Luka Modric fitoi Çmimin e Topit të Artë. Më konkretisht, motra e CR7, Eima Aveiro, 39-vjeçare, pohoi se rezultati i votimit tregoi se bota është e kalbur. Ajo shkroi në rrjetet sociale se Fatkeqësisht, kjo është bota në të cilën ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama