Rezultate te kerkimit per termin: +Mundohen

Meta: total 1000 / total_found 4096 / time 0.002 / keyword[0] mundohen / docs[0] 4096 / hits[0] 4394 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Gjuha e trupit, si shitësit vëzhgojnë emocionet e blerësve

Kamerat me qark të mbyllur, kamerat me imazhe termike, kapelet me elektroda të inkorporuara dhe pajisje të tjera po rrisin shitjet Nga muaji shtator i vitit të kaluar e deri në prill të këtij viti, një rrjet librarish franceze në Paris, ka vendosur kamera në ambientet e brendshme për të

Kupa e Konfederatave, Kristiano Ronaldo gjunjëzon Rusinë
  • 2017-06-21

Kupa e Konfederatave, Kristiano Ronaldo gjunjëzon Rusinë

Portugalia nuk ka bërë të njëjtin gabim si ndaj Meksikës, ku shpërdoroi dy herë avantazhin, duke mundur me rezultatin e ngushtë 1-0 Rusinë në sfidën e dytë në grup në Kupën e Konfederatave. Ndeshja fillon me portugezët që kontrollojnë lojën që nga minuta e parë dhe rusët që mb

No Pic available
  • 2017-06-18

Veliaj: Basha i vetmi kryetar bashkie që i dha vetes leje për shtesë kati

Nga Vora ku morri pjesë në takimin elektoral të Partisë Socialiste, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj kërkoi votën e zgjedhësve për Edi Ramën, si e vetmja garanci për vijimin e reformave të nisura dhe si i vetmi aleat i pushtetit vendor në realizimin e projekteve që zhvill

No Pic available
  • 2017-06-17

6 vjeçari refuzon të largohet nga vëllai pasi u braktisën nga nëna e tyre

Një foshnje dhe vëllai i tij më i madh janë braktisur nga nëna e tyre në Vietnam. Banorët e tronditur kanë zbuluar foshnjen e mbështjellë në një batanije brenda një arke birre dhe 6 vjeçarin e ulur në tokë afër vëllit të tij. Një video shokuese tregon momentin kur 6-vjeçari, i c

No Pic available
  • 2017-06-14

Dëshironi të bëheni sipërmarrës të suksesshëm? Ndiqni këto hapa

Njerëzit janë më të rëndësishëm se strategjia Nëse punoni me personat e duhur do të kuptoni se njerëzit janë më të rëndësishëm se strategjia. Në rast se keni personat e duhur pranë vetes edhe  do të gjeni ide të mrekullueshme të cilat do të kenë sukses. Nëse filloni me një

No Pic available
  • 2017-06-13

Loja vrasëse, ja si i gllabëron fëmijët Balena blu

Specialistët e sigurisë dhe privatësisë japin alarmin për lundrimin e fëmijëve në internet jashtë kontrollit të prindërve, duke u bërë kështu pre e lojërave të rrezikshme, siç është edhe ajo e balenës blu.  Ata thonë se adoleshentët e përbuzur janë gjahu kryesor i balen

No Pic available
  • 2017-05-29

23-vjeçari përdhunohet për tre ditë nga një bandë me vajza

Banda e vajzave kanë rrëmbyer një djalë dhe e kanë përdhunuar për tre ditë duke e detyruar që të pinte pije energjike.  23-vjecari u gjet i gjysmë zhveshur dhe i traumatizuar në një fushë në periferi të qytetit të Pretorias në Afrikën e Jugut. Hetuesit që kanë investiguar r