Rezultate te kerkimit per termin: +Mungojn

Total: 3205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.246Z

Piraj: Arifi nuk e ka shkelur ligjin, mungojnë provat

Deklaratën e kryetarit të Vitisë, Nexhmedin Arifit dhënë para trupit gjykues të mërkurën se është i pafajshëm dhe se nuk ka bërë as më të voglën shkelje ligjore e ka përforcuar edhe më shumë avokati i tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.874Z

Yjet që do ti mungojnë botërorit, ja formacionet

Kampionati Botëror që do të zhvillohet në Brazil po parashihet të jetë një nga më të fortit ndonjëherë. Prania e shumë yjeve të futbollit botëror të cilët përfaqësojnë shumë kombëtare të fuq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.788Z

Dridhet PSG, sa shumë yje mungojnë me Barcelonën

Jo vetëm Ibrahimovic e Verrati do ti mungojnë PSG-së në ndeshjen me Barcelonën. Skuadrës së madhe franceze i janë shtuar edhe disa emra që pritet të mungojnë në njëren nga ndeshjet vendimtare të edicionit. David Luiz e Marco Mott

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.627Z

Nisen për Liverpool, mungojnë dy yje

Real Madridi ka marrë udhë për Liverpool. Skuadra madrilene është nisur për Angli për tu ndeshur me Liverpoolin në kuadër të grupit në Ligën e Kampionëve. Në listën e Realit mungojnë dy yje, Gareth Bale dhe Sergi Ramos.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.657Z

Lëndohet Marcelo, mungojnë edhe Ramos e Coentrao

Real Madridi do të jetë pa tre mbrojtës në ndeshjen ndaj Real Sociedadit. Marcelo ka pësuar sot lëndim në stërvitje duke u detyruar ta braktisë atë. Për shkak të një lëndimi në gju, Marcelo do të jetë 2 javë j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.068Z

Nora Istrefit, do t’i mungojnë balerinat sexy (Foto)

Këngëtarja super seksi, Nora Istrefi, së fundmi ka qenë pjesë e spektaklit “Dance with me”, por ajo u tërhoq për shkak të shtatëzanisë së saj. Por duket se asaj, do t’i mungojnë balerinat e këtij show televiziv, tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.854Z

Arka bosh, mungojnë 309 miliardë lekë

Në arkën e shtetit mungojnë 309 miliardë lekë. Të dhënat paraprake të Ministrisë së Financave për muajin prill reflektojnë mungesë të theksuar në realizimin e të ardhurave nga tatimet dhe doganat. Nga ana tjetër qe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama