Rezultate te kerkimit per termin: +Muntenia

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.005Z

Evropa përfshihet nga moti i nxehtë

Evropa vijon të përballet me temperaturat e larta, dhe thatësira. Autoritetet në Toscana të Italisë kanë shpallur gjendjen e emergjencës. Drejtuesi i rajonit, Enrico Rossi ka firmosur shpalljen e emergjencës për ujin e pijshëm. Me këtë dekret, Rossi autorizoi një task forcë në përb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama