Rezultate te kerkimit per termin: +Musa +Ulqini

Total: 576
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.204Z

Zbulohet mesazhi/ Musa Ulqini i emocionuar nga Peleshi: Sa inteligjent je

Në mungesë të kryeministrit Rama, numrit dy të Qeverisë, Niko Peleshi i ra barra dje të debatonte disa herë me Sali Berishën. Kryesisht për çështjen e maturantëve, por edhe për investimet në Korçë, kur Peleshi ka qenë kryetar Bashkie dhe Berisha kryeministër. Fjalimet e zv.kryemin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.064Z

Rama prezanton dy emra/ Musa Ulqini kandidon në Elbasan, Mimoza Hafizi në Shkodër

Edhe pse nuk ishin në listat e kandidatëve për në vitin 2009, Musa Ulqini dhe Mimoza Hafizi do të jenë në listat aktuale të Partisë Socialiste për zgjedhjet e 23 qershorit. Kryetari i PS, Edi Rama, ka prezantuar dy emrat e rinj në listën e kandidatëve për deputetë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.288Z

Musa Ulqini i rikthehet PS, Tahiri: Skuadra e fitores për Rilindje

TIRANE - Pas dy vjetësh larg Partisë Socialiste, ish-kreu i PS për Tiranën, Musa Ulqini është rikthyer në Grupin e Punës së kësaj partie. Ka qenë vetë pasardhësi i tij, Saimir Tahiri (aktualisht kreu i Partisë Socialiste për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.331Z

PD denoncon keqpërdorimin e deputetit të pafajshëm Musa Ulqini për të mbrojtur krimin

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së deputetit Musa Ulqini ku i kërkonte llogari opozitës për të identifikuar 19 deputetët kriminelë në radhët e mazhorancës. PD thotë se Ulqini duhet të ketë kurajon që të mos rreshtohet në anën e atyre që po përdoren nga Edi Ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.324Z

Musa Ulqini: Qeveria të distancohet nga dhuna mbi mediat

Musa Ulqini Tiranë, 20 Dhjetor, 15:02, NOA - Qeveria të distancohet nga dhuna fizike e ushtrua mbrëmë mbi zëvendëskryeredaktorin e gazetës Albania, dhe të ndalojë dhunuesit. Klima e marrëdhënieve e qeverisë me mediat, po jep shenja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.205Z

SMS-ja/ Musa Ulqini emocionohet nga fjalimi i Peleshit: E kishe shumë inteligjent fjalën, e shikon sit ë sulmon ky idioti

Deputeti socialist musa Ulqini dudket se është emocionuar nga fjalimi i niko Peleshit në seancën e djeshme parlamentare. Ky i fundit ka replikuar disa herë me Berishën, duke qenë se Rama mungonte në sallë. Ata kanë debatuar për çështjen e maturantëve, por edhe për investimet në Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.126Z

Hafizi, kandidate në Shkodër, Ulqini në Elbasan

Fatjona MejdiniOpozita Kreu i PS prezanton dy emrat e listës së deputetëve të sigurt në zgjedhje Në një kohë kur kanë ngelur edhe pesë ditë nga data e mbylljes së listave të kandidatëve për deputetë, kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, prezantoi si përfaqësues të listave të kë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama