Rezultate te kerkimit per termin: +Mustafa +Doda

Meta: total 127 / total_found 127 / time 0.000 / keyword[0] mustafa / docs[0] 11509 / hits[0] 24160 / keyword[1] doda / docs[1] 3028 / hits[1] 5701 /
Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat
  • 2015-03-26

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit njofton qytetarët e poshtëshënuar që i përkasin zonës së ish- Kënetës në Durrës, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Durrësit për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit

Bushati i kërkon Lajçak që Sllovakia të njohë Kosovën
  • 2015-03-10

Bushati i kërkon Lajçak që Sllovakia të njohë Kosovën

Takimi Nënshkruhet protokolli i bashkëpunimit mes dy shteteve Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, priti dje në një takim dypalësh zëvendëskryeministrin, ministrin e Punëve të Jashtme dhe Çështjeve Europiane të Sllovakisë, Miroslav Lajçak, ku së bashku nënshkruan edhe Protokollin e B

Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen
  • 2015-02-20

Legalizimet, 480 emrat e Tiranës që përfitojnë lejen

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit
  • 2015-02-19

Lista e legalizimeve, 480 emrat e Tiranës-qytet që përfitojnë lejen e legalizimit

Zyra e ALUIZNI-t Tirana 1 publikon listat e qytetarëve të Tiranës që kanë gati faturën financiare dhe dokumentin e lejes së legalizimit. Në listën e parë janë 360 qytetarët që duhet të tërheqin faturën financiare, hapi i fundit procedural para se ata të pajisen me lejen e legalizim

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin
  • 2015-02-16

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin

Zyra e ALUIZNI-t për qarkun e Durrësit ka shpërndarë të shtunën 1001 leje legalizimi për banorët e kësaj zone, ndërsa po bëhen gati më shumë se 1000 leje të tjera që pritet të shpërndahen pas disa ditësh. Ndërkohë, 1050 emra që përfitojnë leje legalizimi u bënë publike dje

No Pic available
  • 2015-02-12

Legalizimet, 515 përfituesit e lejes për qarkun e Tiranës

Dega rajonale e ALUIZNI-t, Tirane publikon listën e emrave të 515 qytetarëve që duhet të paraqiten pranë sporteleve të kësaj dege për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. Drejtoria rajonale e qarkut Tirane u bën

Ambasadori austriak Esat Pasha tradhtar Vidi i paafte Kryengritja e Haxhi Qamilit me mbeshtetje nga Serbia
  • 2014-10-14

Ambasadori austriak Esat Pasha tradhtar Vidi i paafte Kryengritja e Haxhi Qamilit me mbeshtetje nga Serbia

e Hene 13 Tetor 20141307 pm p classwp-caption-text Haxhi Qamili mes kryengritesvebrbrShqiptaret ne optiken e diplomacise austro-hungareze 1877-1918brbrKryengritja e Haxhi Qamilit me mbeshtetje nga Serbia brbrVerli Qeveria serbe financonte me 10-20 mije napolona ar Aqif Hiqmetin