Rezultate te kerkimit per termin: +Mustafa +Doda

Meta: total 121 / total_found 121 / time 0.001 / keyword[0] mustafa / docs[0] 10700 / hits[0] 22012 / keyword[1] doda / docs[1] 2969 / hits[1] 5597 /
Ambasadori austriak Esat Pasha tradhtar Vidi i paafte Kryengritja e Haxhi Qamilit me mbeshtetje nga Serbia
  • 2014-10-14

Ambasadori austriak Esat Pasha tradhtar Vidi i paafte Kryengritja e Haxhi Qamilit me mbeshtetje nga Serbia

e Hene 13 Tetor 20141307 pm p classwp-caption-text Haxhi Qamili mes kryengritesvebrbrShqiptaret ne optiken e diplomacise austro-hungareze 1877-1918brbrKryengritja e Haxhi Qamilit me mbeshtetje nga Serbia brbrVerli Qeveria serbe financonte me 10-20 mije napolona ar Aqif Hiqmetin

'Tenda e urisë', vijojnë hyrje-daljetnë grevë, largohet ish-gardisti
  • 2014-05-25

'Tenda e urisë', vijojnë hyrje-daljetnë grevë, largohet ish-gardisti

Të tjera rreth shkrimit FOTO Pollo, edhe një "selfie" me grevisten Dita e III, Basha: Greva s'është politike! Dita II Dita I Foto të tjera TIRANE -  Një prej grevistëve të cilët ndodhen prej 5 ditësh në

No Pic available
  • 2014-04-20

Tiranë, dokumente të humburalista me emrat e 89 qytetarëve

TIRANË - Janë 89 dokumenta që kanë humbur dhe që gjenden në dorën e policisë, e cila njofton qytetarët që të vijnë e ti marrin. Policia e Tiranës ka bërë të ditur se, listën e dokumenteve të gjetura të cilat janë deklaruar të humbura dhe që administrohen nga Komisariati i Polic

Institucionet arsimore që nesër rifillojnë punën
  • 2014-02-09

Institucionet arsimore që nesër rifillojnë punën

Komuna e Prishtinës përmes një komunikate për medie ka dërguar listën e institucionve edukative, në të cilat nesër rifillon mësimi, dhe atë në të cilat nuk do të mbahet mësim as nesër. Institucionet që nuk e filloj

No Pic available
  • 2014-01-24

Meta: Koalicioni LSI-PS pozitiv,Vrasjet e '21 janarit', kriminale

TIRANE- Kryetari i Kuvendit dhe njëherësh lideri i LSI-së, Ilir Meta, i ftuar në emisionin televiziv "Opinion" është shprehur se, "koalicioni me Partinë Socialiste është i natyrshëm dhe po ecën mjaft mirë duke punuar me energji dhe vendosmëri për t’u ballafaquar me problemet dhe

No Pic available
  • 2013-11-21

Humbja e deputetit Sokol Olldashi, mesazhe ngushëllimi nga miqtë dhe kolegët

TIRANE – Politika është tronditur nga humbja tragjike e deputetit Sokol Olldashi, si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Tiranë- Elbasan. Kolegë dhe miq të deputetit janë shprehur të pikëllyer për humbjen e Olldashit, ndërsa kanë ngushëlluar familjarët për humbjen e madhe.A

No Pic available
  • 2013-11-21

Humbja e ish-ministrit Olldashi, mesazhe ngushëllimi nga miqtë dhe kolegët

TIRANE – Politika është tronditur nga humbja tragjike e deputetit Sokol Olldashi, si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Tiranë- Elbasan. Kolegë dhe miq të deputetit janë shprehur të pikëllyer për vdekjen e Olldashit, ndërsa kanë ngushëlluar familjarët për humbjen e madhe.