Rezultate te kerkimit per termin: +Mustafa +Nano

Total: 1098
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.545Z

Cili je ti Mustafa Nano?

Nga Rudina Hajdari Kush është ky Mustafa Nano për të gjykuar se kujt i ngrihet apo jo statuja? Ky një ish kandidat i dështuar i Partisë Demokratike që zvarritet në dështimin e tij, si në ujërat e gazetarisë ashtu edhe të politikës përmes një sulmi ndaj Azem Hajdarit? Mustafa Nano e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.436Z

Mustafa Nano, profili i intelektualit rebel

Nje prej gazetareve me te rendesishem ne Shqiperi eshte padyshim Mustafa Nano. Ekspert dhe politolog, shpesh here edhe kritik ndaj lidereve aktuale, Nano konsiderohet si nje prej analisteve me te njohur. I mberritur ne boten e publicistikes pas nje karriere te shkurter ne diplomaci si sek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.488Z

Mustafa Nano provokon me femrat!

Publicisti Mustafa Nano rikthehet sërish me një stand-up komedi në skenën e Teatrit Eksperimental. Pas përvojës që pati dy vite më parë me temën mbi religjionin, tashmë Nano kërkon të flas për forcën e femrës përmes një show me titullin Nuk ka kurva në këtë botë. Show Show ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.213Z

Mustafa Nano nis në TemA TV, Zululand

Gazetari i njohur Mustafa Nano starton sezonin e ri me një emision të ri dhe më dinamik. Zululand titullohet sfida më e re e Nanos, e cila do të jetë pjesë e programacionit të TemA television. Zululand i Mustafa Nanos ka nisur me një debat mbi Lef Nosin dhe polemikat që solli deklarata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.266Z

Mustafa Nano, një libër për provincën

 Një libër personal dhe i sinqertë. Ky është libri i Mustafa Nanos. Dje në ambientet e Universitetit Europian të Tiranës, u prezantua "Hinterlandi i kuq - 20 vjet më pas", libri eseistik i gazetarit dhe analistit Nano. Prej disa ditësh, kjo vepër, pjesë e kolonës eseistik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.759Z

Mustafa Nano: Arritjet dhe dështimet e qeverisë së Ramës

Mustafa Nano thotë se pika më e dobët e qeverisë së Ramës, është ekonomia. Dështimi (i qeverisë) është ekonomia e dobët, dhe korrupsioni i madh. E përveçse që ka dështuar, të befason edhe me reagimin ndaj dështimeve. Ekonominë që e ka të rrëzuar për tokë kërkon ta kompe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.918Z

Mustafa Nano: Klosi, intelektual i rafinuar shqiptar

“Pax Albanica”, botim i  shtëpisë botuese “Saras”, vlerësohet me çmimin “Ardian Klosi” në Tirana Open 1 Mustafa Nano është vlerësuar dje me çmimin “Ardian Klosi”, si autor i librit më të mirë të vitit në fushën e publicistikës. Libri &

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama