Rezultate te kerkimit per termin: +Mustafa +Nano

Meta: total 1000 / total_found 1090 / time 0.001 / keyword[0] mustafa / docs[0] 17424 / hits[0] 38688 / keyword[1] nano / docs[1] 10568 / hits[1] 31058 /
Shpërthen Muç Nano, zbulon armiqtë e tij: Ata shkojnë me motrat e
  • 2019-04-04

Shpërthen Muç Nano, zbulon armiqtë e tij: Ata shkojnë me motrat e

Analisti dhe gazetari Mustafa Nano në monologun e tij të radhës në emisionin Provokacija, ka hedhur sërish një bombë në mjedisin e trazuar politik e mediatik të Shqipërisë, duke zbuluar armiqtë e tij. Në thelb ata janë personat, që sipas Nano nuk lexojnë libra, mbajnë dashnore dhe

Si e mposht Basha  Ramën? Analisti: Ti mbushë mendjen vetes që mundet!
  • 2019-03-31

Si e mposht Basha Ramën? Analisti: Ti mbushë mendjen vetes që mundet!

Analisti Mustafa Nano ka folur së fundmi për krizën politikë në vend dhe vendimin ekstrem të opozitës për të djegur mandatet. Sipas tij Lulzim Basha ka vepruar gabim dhe vendimi i marr prej tij na turpëron të gjithëve. Nano thekson se kreu i opozitës ka vepruar kështu për ti treguar p

Gazetari i Edi Ramës, Muç Nano: Se votoj më! Ai ka mbaruar, duhet të ikë
  • 2019-03-31

Gazetari i Edi Ramës, Muç Nano: Se votoj më! Ai ka mbaruar, duhet të ikë

Gazetari dhe analisti Mustafa Nano është etiketuar shpesh si gazetari i Edi Ramës, por në një intervistë për Roland Qafokun ai ka thënë se kjo gjë e acaron, pasi kurrë nuk i ka shërbyer pushtetit. Teksa ka rrëfyer raportin e tij me kryeministrin dhe bisedën e fundit me të, Nano ka the

No Pic available
  • 2019-03-23

Deputet i Partisë Socialiste në 2021? Lefter Maliqi nuk e mohon

Po, besoj se do jem deputet! Kështu iu përgjigj Lefter Maliqi pyetjes nëse në zgjedhjet e 2021 do jetë deputet i Partisë Socialiste. Ishte gazetari Mustafa Nano në emisionin Provokacija që e pyeti Maliqin, i cili aktualisht ka hyrë në Kuvend si deputet nga lista e PD-së, për qarkun e Ber

No Pic available
  • 2019-03-22

Kriza politike/ Kryemadhi: Unë nuk bëj politikë me Ilir Metën, bëj dashuri!

Kryetarja e LSi, Monika Kryemadhi është pyetur në Opinion për krizën politike dhe nëse ka diskutuar për një zgjidhje me bashkëshortin e saj Presidentin Ilir Meta. Ajo tha se LSI tani drejtohet prej saj dhe presidenti Ilir Meta nuk mund të ndërhyjë. Nuk e komentoj fare presidentin. Opozit

No Pic available
  • 2019-03-22

Sherri/ Nano: Ke pirë ndonjë gotë? Kreu i LZHK: Je banda e legenëve të Ramës

Analisti Mustafa Nano dhe kreu i LZHK-së Dashamir Shehi janë përplasur mes tyre, duke kaluar në ofendime personale, teksa diskutonin për krizën politike në Shqipëri. Duke mos u pajtuar me komentet politike të ish-deputeti, Nano e ka pyetur shehin me ironi: Ke pi ndonjë gotë?. Kaq ka mjaft

Fyejnë Dashin se pi raki Pse jo ministrin me 3 HEC-e dhe miliona si pare xhepi?
  • 2019-03-22

Fyejnë Dashin se pi raki Pse jo ministrin me 3 HEC-e dhe miliona si pare xhepi?

Mbrëmjen e djeshme në studion e emisionit Opinion, analisti Mustafa Nano e ktheu në përplasje personale debatin me kreun e LZHK-së, Dashamir Shehi duke e ofenduar atë. Duke mos u pajtuar me komentet politike të ish-deputetit, Nano e pyeti Shehin me ironi: Ke pi ndonjë gotë?, ndërsa ai ju p