Rezultate te kerkimit per termin: +Mustafa +Nanos

Meta: total 228 / total_found 228 / time 0.001 / keyword[0] mustafa / docs[0] 17424 / hits[0] 38688 / keyword[1] nanos / docs[1] 4071 / hits[1] 6641 /
Tremben ata që gëlltitën çorbë, por ska shpëtim, Moisiu: Po të ishte SPAK, sdo kishte krizë!
  • 2019-04-06

Tremben ata që gëlltitën çorbë, por ska shpëtim, Moisiu: Po të ishte SPAK, sdo kishte krizë!

Ai është prononcuar shpesh kohëve të fundit, për shkak se cilësohet edhe si personi që zgjidhi një krizë të rëndë politike në 2007 duke mbyllur brenda në Presidencë për 48 orë Sali Berishën  dhe fatos Nanon. Dhe ish-Presidenti Alfred Moisiu vazhdon të prononcohet duke dhënë ide

Muç Nano ofendon klasën politike shqiptare: Një m*t i madh!
  • 2019-02-20

Muç Nano ofendon klasën politike shqiptare: Një m*t i madh!

Monologu i Mustafa Nanos në Provokacija është fokusuar te djegia e mandateve të opozitës. Në këndvështrimin e Mustafa Nanos ky është një bast i rëndë dhe i rrezikshëm  dhe që nuk do ketë mbështetje ndërkombëtare. Monologu i plotë i Mustafa Nanos në Provokacija Nuk dihet se kush

No Pic available
  • 2017-10-29

Cili je ti Mustafa Nano?

Nga Rudina Hajdari Kush është ky Mustafa Nano për të gjykuar se kujt i ngrihet apo jo statuja? Ky një ish kandidat i dështuar i Partisë Demokratike që zvarritet në dështimin e tij, si në ujërat e gazetarisë ashtu edhe të politikës përmes një sulmi ndaj Azem Hajdarit? Mustafa Nano e

No Pic available
  • 2017-09-26

Mustafa Nano tradhton Sokol Ballën për Blendin Fevziun

Analistin Mustafa Nano nuk do e shohim më në emisionin Top Story në Top Channel, aty ku prej vitesh ka qenë i përhershëm me mendimet e tij. Mësohet se Nano është larguar nga Sokol Balla për tiu bashkuar Opinionit të Blendi Fevziut. Ende nuk është konfirmuar se këtë do të zgjedhë Bal

No Pic available
  • 2017-09-09

Përgjigje Mustafa Nanos: Myslimanët janë shumicë

Nga Olsi Jazexhi Shkrimin e Mustafa Nanos me titull Myslimanët nuk janë shumicë; por edhe sikur të ishin. e lexova dje ndërsa isha në Sul të Devollit te disa të afërm të mi. Përpara se të shkoja në Sul mu desh të kaloja nga Zvezda, Cangonji, Bilishti, Vishotica, Hoçishti, Poloska, Dob

No Pic available
  • 2017-07-23

Moikom Zeqo: Replikë krejtësisht formale për sharjet e M. Nanos

Nga Moikom Zeqo Sipas Jungut, sharjet tregojnë nivel të mangët mendor të sharësit Ishte kërkesa e mirësjellshme, pra dhe e parezistueshme e miqve, që më thanë, se “Mustafa Nano të ka sharë”, që unë gati kundër vullnetit tim, pa asnjë dëshirë dhe aq me pak kënaqësi të

Skënderbeu ishte shqiptar me nënë serbe, shpërthen profesori ndaj Mustafa Nanos: Mjeran
  • 2017-07-19

Skënderbeu ishte shqiptar me nënë serbe, shpërthen profesori ndaj Mustafa Nanos: Mjeran

Profesori i njohur Ardian Ndreca ka komentuar deklaratën Skënderbeu ka qenë më shumë i krishterë se shqiptar, që ka bërë publicisti Mustafa Nano. Në një status në profilin e tij ai shkruan: A mund të ketë Muq Nano teza historike? As për historinë e katundit të vetKy asht nji mjer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama