Rezultate te kerkimit per termin: +Muzakn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Vila i jep Dinamos tri pikët e para

Blut mposhtin 2-1 Besn. Elbasani fiton “in-extremis” me Bylis, Vllaznia merr 1 pik n Kruj Dinamo i falet kmbve t Emilian Vils dhe merr tri pikt e para n Kategorin Superiore. Skuadra e drejtuar nga Luis Manuel Blanko ka mposhtur Besn me rezultatin 2-1, duke shlyer n kt mnyr disfatn e nj j

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama