Rezultate te kerkimit per termin: +Muzaka

Meta: total 1000 / total_found 1550 / time 0.001 / keyword[0] muzaka / docs[0] 1550 / hits[0] 2409 /
No Pic available
  • 2017-05-16

Skënderbeu fundos Tiranën, Partizani i thotë lamtumirë titullit

Ka vijuar të vendoset nga penalltitë kjo javë e 34-t, njëlloj sikurse nisi me tre ndeshjet e para, edhe në dy ndeshjet e mbrëmjes së të hënës, kanë qenë arbitrat, ata që nëpërmjet 11-metërshave të akorduar kanë vendosur rezultatet e ndeshjeve dhe fatet e jo pak ekipeve. Partizani l

Skënderbeu nuk i ndahet titullit, fundos Flamurtarin
  • 2017-04-10

Skënderbeu nuk i ndahet titullit, fundos Flamurtarin

Skënderbeu nuk dorëzohet në garën për titullin. Korçarët fituan për herë të parë në Vlorë, që pas marrjes së titullit kampion një vit më parë në maj, me Liridon Latifin sërish protagonist, me një gol në fillimin e pjesës së dytë ashtu si një vit më parë, si për të treg

FOTO / Rrëfehet gazetarja seksi e TVSH-së
  • 2017-03-02

FOTO / Rrëfehet gazetarja seksi e TVSH-së

Pjesë e departamentit të sportit pranë TVSH-së është bërë edhe një tjetër bukuroshe. Një figurë e njohur për publikun, e cila ka pasur suksese të vazhdueshme në fushën e modës, spektaklit dhe së fundmi në gazetarinë sportive. Shpeshherë ka qenë pjesë e mediave rozë, ku ja

No Pic available
  • 2017-02-19

Goleadë ndaj Luftëtarit, Skënderbeu -1 nga Kukësi

Futboll i bukur, emocione dhe gola spektakolarë. Kjo jo vetëm për meritë të Skënderbeut, që fitoi 3-0 përballë Luftëtarit, por edhe për meritë të gjirokastritëve, që pavarësisht se u paraqitën të gjymtuar në Korçë, nuk hoqën dorë nga loja karakteristike që i ka mahnitur të

Skënderbeu thyen Korabin falë të zakonshmit Salihi
  • 2017-02-06

Skënderbeu thyen Korabin falë të zakonshmit Salihi

Skënderbeu i jep vazhdimësi fitoreve në këtë fillim të vitit 2017, duke mposhtur minimalisht edhe Korabin në Elbasan Arena. Suksesi i korçarëve u vendos nga 11 metërshi i shënuar nga i rikthyeri Hamdi Salihi, pas një paraqitje që nuk ishte në nivelin e pretenduar. Mungesat binin në sy

Godet Skënderbeu, firmos Gjergji Muzaka
  • 2017-01-30

Godet Skënderbeu, firmos Gjergji Muzaka

Gjergji Muzaka është i Skënderbeut, një futbollist i lirë në përfundim të 2016 pasi fitoi gjyqin me Tiranën, mesfushori vendosi të bashkohej me kampionët deri në fund të sezonit. Për Muzakën bëhet fjalë për një rikthim, kjo është aventura e tij e tretë me Skënderbeun, ku ka fi

Gjergji Muzaka fiton gjyqin ndaj Tiranës
  • 2017-01-24

Gjergji Muzaka fiton gjyqin ndaj Tiranës

Gjergji Muzaka ka fituar pjesërish gjyqin ndaj Tiranës. Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë të ditur se kjo e fundit i ka dhënë pjesërisht të drejtë futbollistit në padinë e tij ndaj klubit bardheblu duke i kërkuar Tiranës që ta lërë të lirë futbollistit dhe ti paguaj atij dety